مکارم شیرازی اظهار داشت: دولت باید جلوی بانک‎های افسار گسیخته را بگیرد، روزی نیست که از سوی مردم برای من نامه نیاید و از سود بانک‎ها شکایت نداشته باشند.

دسته: اقتصادی روز

مرعشی به آمار زائران فوت شده ایرانی در مناسک حج امسال اشاره کرد و گفت: علاوه بر زائری که هفته گذشته در مکه مکرمه فوت شد (علی ناز سالار پور از هرمزگان) سه زائر دیگر نیز تاکنون بر اثر ایست قلبی جان باخته‌اند.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

وزیر پیشنهادشده حسن روحانی برای وزارت اقتصاد در حالی روز چهارشنبه از برنامه و مخالفت‌هایی که او شد، از خود دفاع کرد که او هیچ راهکار مشخصی برای مسائلی مثل رانت‌های پیدا و پنهان در بورس و عاقبت خصوصی‌سازی‌های ناکام و البته برنامه‌اش برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی ارائه نکرد.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

دری نجف آبادی:

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: با وجود تعدد دستگاه های نظارتی، در حال حاضر ضعف نظارت بر امور اجرایی کشور به شدت احساس می شود و برخی از این دستگاه ها خود دچار تخلف هستند.

دسته: مرکزی

با صدور پیامی؛

رئیس مجلس در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان کشور اسپانیا در حملات تروریستی اخیر را به رئیس کنگره نمایندگان این کشور و رئیس مجلس سنای اسپانیا تسلیت گفت.

دسته: سیاسی روز

امام جمعه قم با اشاره به سلفی نمایندگان با موگرینی:

امام‌جمعه قم با اشاره به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی از سوی به مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان ملت باید کسانی را به مسند وزارت بنشانند که خدمتگزار شایسته‌ای برای حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی باشند و هیچ مسئله‌ای را مقدم بر حفظ نظام و ارزش‌ها ندانند.

دسته: سیاسی روز

خطیب نمازجمعه تهران:

امام‌جمعه موقت تهران گفت: جریان تکفیری داعش ۴ عنوان فقهی برای اعدام دارند. این جریان مفسد فی الارض، محارب با خدا و رسول خدا، باغی و ناصبی هستند.

دسته: تهران

مهریه همسر شهید حججی 124 هزار صلوات بر محمد و آل محمد و حفظ قرآن با معانی است و شهید حججی موفق شد که نیمی از قرآن را به شکلی که همسرش شرط کرده بود حفظ کند.

دسته: قم

مدیرعامل شرکت بهره برداری شرکت قطارشهری مشهد گفت: آتش سوزی در ایستگاه قطارشهری فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به سرعت مهار شد.

دسته: خراسان رضوی

پدر فرانسوی به دیدار فرزند شهیدش آمد؛


اینجا دیگر همه کارها دست شهید است، وقتی پدر خم می شود تا مزار پسرش را بوسه بزند دست شهید را بر شانه پدر می توان دید، بوسه های پی در پی پدر بر سنگ مزار شهید به همه اطمینان میدهد آری "کمال" هم اینجاست، نمی دانم شاید روزها و سالها اینجا در انتظار بوده، شاید روزها و سالها من و تو مهمانش بوده ایم اما اینبار قصه فرق می کند پدر آمده برای دیدار چقدر تماشایی است دیدار یعقوب و یوسف که شنیده بودیم اما ندیده بودیم.

دسته: قم

بعد از گذشت 31 سال

بعد از 31 سال پیکر پاک و مطهر شهید مهدی اندرواژ از شهدای مفقودالاثر شهر بردستان شناسایی شد.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه خبر داد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: بی‌توجهی به هشدارهای نیروی انتظامی در هنگام عملیات انفجار یک معدن در دالاهو یک نفر جان خود را از دست داد.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

خوش‌چهره در برنامه دست‌خط:

کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه سال 92 مورد مشورت روحانی بودم، گفت: روحانی مخالف شیوه فعلی یارانه‌ها بود اما طرح جدیدی هم نداشت.

دسته: سیاسی روز