یکی از علمای عباس آبادی مقیم شهر مقدس قم به مردم شهرستان عباس آباد در حمایت از خطبه های بصیرت افزای امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آبادنوشت:

دسته: مازندران

مدیر مسئول کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند.

دسته: سیاسی روز

رشیدپور: یک فقیر اگر دزدی کند نامش میشود «سرقت» اما یک ثروتمندی اگر دزدی کند نامش میشود «اختلاس»! که پرونده اش در دست بررسی است..!

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

معاون وزیر نیرو تشریح کرد؛

معاون وزیر نیرو گفت: در تلاش مذاکره با صنایع هواپیمایی و نیروی هوایی سپاه هستیم که بدون استفاده از آن دو هواپیمای روسی که در حال حاضر امکان پرواز ندارند امکان پرواز با هواپیماهای دیگر برای بارورسازی ابرها وجود دارد یا نه.

دسته: اجتماعی روز

مجمع جهانی اقتصاد در سال ۲۰۱۸ از سه‌شنبه ۳ بهمن آغاز می‌شود.

دسته: اقتصادی روز

کژرفت و کژتابی بودجه باید یک جا متوقف شود. تنها راه این توقف این است که مجلس، شجاعانه عدم انطباق آن را با قانون اساسی بپذیرد و کلیات آن را رد کند تا دولت مجبور شود بر اساس رژیم حقوقی قانون اساسی، بودجه‌ریزی و بودجه‌‌بندی عملیاتی بیاورد.

دسته: اقتصادی روز

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: درحالی‌که شهر جدید پرند ظرفیت اسکان ۴۰۰ هزار نفر را دارد اما به دلیل سختی دسترسی به تهران حداکثر ۱۵۰تا۱۶۰هزار نفر در آن ساکن هستند.

دسته: اقتصادی روز

مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: افزون بر قرارداد تهاتر گاز و برق میان ایران و ارمنستان، تهران نیز آماده گسترش همکاری‌های گاز با ایروان است.

دسته: اقتصادی روز

شاخص بورس در آخرین روز دی ماه (شنبه) با 106 واحد افت به رقم 98 هزار و 817 واحدی عقب نشینی کرد.

دسته: اقتصادی روز

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

من به صراحت اعلام می کنم جوان های انقلابی را تقویت و حمایت می کنم به جوان انقلابی و متدین ارادت دارم ،این جوان ها که در سطح کشور هستند ما نمی توانیم از لحاظ ارزشی یکسان بدانیم آن جوانی که جوانی اش را ، توانش را،نیرویش را ،انگیزه اش را صرف اهداف عالیه کشور می کند حتی پول ناچیز خود را صرف هدف ها و مجاهدت ها می کند با آن جوانی که به دنبال شهوت رانی ،اشرافی گری هست یکسان نیستند،یکجور نیستند. باید قدردان این جوانان مومن باشیم که رهبری قدردان این جوان ها است.

دسته: مازندران

اگرچه تنها چند ماه از آغاز دولت دوازدهم گذشته است اما انتظار می رفت با توجه به اینکه دولت یازدهم نیز با همین تیم اداره می شد، ریل گذاری برای محقق شدن وعده ها سریع تر صورت بگیرد. هرچند سیاست های اقصادی دولت نشان می دهد که با این رویه هیچگاه این وعده ها عملیاتی نمی شود.

دسته: اقتصادی روز

اعلام گزارش تخلفات در حوزه صلاحیت قوه قضاییه است و آنچه برای ما ارسال کرده‌اند مورد رسیدگی قرار گرفته که منجر به صدور حکم هم شده که در نتیجه آن برخی از مدیران تبرئه شده و اتهامات برخی دیگر در حل رسیدگی است

دسته: اجتماعی روز

 

؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی درباره میزان افزایش حقوق فرهنگیان با توجه به بودجه سال 97 اظهار کرد: در جلسه‌ای که اخیراً فراکسیون فرهنگیان مجلس تشکیل داد، مقرر شد اعتبارات وزارت آموزش و پرورش با توجه به نگاه مجلس بر افزایش میزان حقوق‌ها تغییر پیدا کند. 

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح شنبه ۳۰ دی به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی برگزار شد.

دسته: سیاسی روز

در سن 75 سالگی:

با ورود کارشناس ستاد دیه به پرونده برای پیگیری، مشخص شد که با وجود اینکه این پدر شهید توانسته بود فقط 35 میلیون تومان از دیه را تأمین کند، همچنان 70 میلیون تومان به خانواده عبدالله بدهکار است و تا زمانی که نتواند این مبلغ را تأمین و پرداخت کند باید در زندان بماند.

دسته: اجتماعی روز