سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی/

این فتنه سیاه که با ارعاب و وحشت و جنایت های هولناک مثل سربریدن کودکان، پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل چشم خانواده هایشان و اسارت گرفتن دختران و زنان و تجاوز بر آنها و سوزاندن افراد و ذبح دسته جمعی جوانان تا انفجار مساجد و مدارس و بیمارستان ها که تمام این جنایت ها توسط امریکا طراحی می شد که با رهبری ......

دسته: مازندران

رسانه دادگاه علنی است/

پالیزدار گفته بود که «اطلاعات آقای قاضی‌پور مبنی بر اینکه در منزل آقای بقایی هنگام بازداشت 703 سکه تمام بهار آزادی، 1842 نیم سکه، 15 سکه دو و نیم، مبلغ 21 میلیارد و 175 میلیون و 300 هزار ریال وجه نقد،454 میلیون و 510 هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری کشف شده بود. دقیق بوده است.» آقای بقایی تصور کنید رسانه همان دادگاه علنی است،بفرمایید توضیح دهید!اگر این حرف ها درست است،چرا؟اگر درست نیست،شما درستش را با ذکر جزئیات،بدون اتهام زدن به دیگری،بگویید.

دسته: سیاسی روز

پس از وقوع زلزله زدگان کرمانشاه در تلگرام شایعه شد که فرح پهلوی ۱۰ میلیاردی به زلزله‌زدگان کمک کرده است.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

جریانی در داخل کشور به طرز عجیبی تلاش می‌کند که سلطه بیگانگان را از طریق سازمان‌ها و معاهدات بین‌المللی بر ایران حاکم نماید. این مسئله مغایر عقل، قانون اساسی و نظر رهبر معظم انقلاب است. به طور کلی دشمن تلاش است که از طریق معاهدات مختلف که ظاهری زیبا و عوام‌فریبانه دارند دست و پای جمهوری اسلامی ایران را ببند و تکالیف جدید و اضافی بر ایران اعمال نماید تا مانع پیشرفت آن شود.

دسته: سیاسی روز

از نوه ی امام خمینی انتظار نمی رفت که اینگونه عمل کند. با این حال، کاش یکی از نزدیکان و آشنایان حجت الاسلام آقای سید حسن خمینی به ایشان بگوید: اگر این پست از روی غفلت نیست و شما به هر دلیل، و با هر رویکرد و بینش، می خواهی بر عظمت حماسه ای که بدست آمده چشم ببندی و  بگذری و به روی خودت نیاوری، دستکم بهانه ی بهتر و منطقی تری می یافتی.

دسته: اجتماعی روز

علت بست نشینی یاران احمدی نژاد چیست؟ | بست نشینی یاران احمدی نژاد و در پی آن سخنرانی ها و بیانیه های تند و آتشین رئیس جمهور سابق، چه علتی دارد؟ چرا بقایی و جوانفکر، این روزها به جای اینکه جوابگوی اقدامات حاشیه ساز قبلی خود باشند، باز هم حاشیه سازی می کنند؟ نقش مسکن مهر در پشت پرده بست نشینی یاران احمدی نژادچیست؟

دسته: سیاسی روز

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناو موشک‌انداز «سپر» به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق می‌شود.

دسته: سیاسی روز

میدل ایست مانیتور مطرح کرد

بر اساس گزارش رویترز یووال یووال اشتاینیتز، وزیر انرژی اسرائیل واقعیت تماس‌های محرمانه میان سران این رژیم و عربستان را تأیید کرد. وی با اشاره به اینکه این تماس‌ها در ارتباط با ترس‌های مربوط به ایران صورت گرفته، گفت: معمولاً طرفی که خجالت‌زده است، ما نیستیم. این طرف مقابل است که علاقمند به مخفی نگه‌داشتن این روابط است. معمولاً ما مشکلی نداریم اما به خواسته طرف مقابل احترام می‌گذاریم.

دسته: سیاسی روز

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد:

رئیس سازمان امداد و نجات از وقوع سیل، آب‌گرفتگی و طوفان در ۷ استان کشور خبر داد و گفت: ۳ نفر به دلیل این حوادث جان خود را از دست دادند.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

به نظر می‌رسد دولتی‌ها یا اطلاعی از حجم کالای قاچاق از مبادی رسمی و گمرکات کشور ندارند، یا سعی دارند فضا را طور دیگری ترسیم کنند تا زیر بار بی‌کفایتی خود نروند.

دسته: اقتصادی روز

جوان گم شده در اربعین همچنان خبرساز است این جوان مجهول الهویه در اربعین امسال تصادف کرده و دچار فراموشی شده است

دسته: اجتماعی روز

وقتی که دمای آبادان به 83 درجه سانتیگراد رسید و حرارت در سایه 49 درجه و رطوبت هوا به 80 درصد 15 نفر از شدت گرما فوت کردند.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی