پایگاه عدالت خواهان"هیئت دولت در جلسه روز چهارشنبه (5 اردیبهشت 97) مصوب کرد که حقوق مقامات، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره و روسای دستگاه‌های اجرایی، استانداران، شهرداران مراکز استانها و اعضای شوراهای اسلامی شهر مراکز استان-ها و کلیه کارکنان لشکری و کشوری، در سالجاری افزایش نیابد، از طرفی مقرر شد که حقوق دیگر کارکنان دولت، اعم از لشکری و کشوری نیز به تناسب حقوقی که سال قبل (سال 96) دریافت می-کردند، به‌صورت پلکانی بین 6 تا 12 درصد افزایش یابد.

دسته: اقتصادی روز

پایگاه عدالت خواهان"گفتم: چه عرض کنم؟! پرستار به آقايي که پشت در اتاق زايمان ايستاده بود گفت؛ مژده! همسرتان فارغ شد و صاحب فرزند شديد. طرف به پرستار گفت؛ به خانمم نگو! تا خودم بهش بگم و سورپرايزش کنم!

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

تنها BMW M4 کشور با کاور طلایی در جزیره کیش

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

پایگاه عدالت خواهان"بازخوانی کتاب خاطرات هسته ای آقای روحانی و بیان نقض عهدهای مکرر کشورهای اروپایی در مذاکرات سالهای 82 تا 84 که خود آقای روحانی رئیس تیم مذاکره کننده بود، بهترین سندی است که امروز می تواند مورد توجه قرار گیرد تا مانع از تکرار یک تجربه تلخ تاریخی دیگرگردد.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"  مجری و مدیحه سرای برنامه های معارف صدا و سیما عصر امروز دار فارنی را وداع گفت.

دسته: اجتماعی روز

درد دلِ حاج سعید؛ مردی که هنوز درمیان زلزله زدگان است

پایگاه عدالت خواهان"*مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه متاسفانه امروز به نمادی از بی‌کفایتی دولت تبدیل شده است؛ پس از گذشت 6 ماه هنوز نتوانسته است حتی یک واحد مسکونی تکمیل شده را به مردم این مناطق تحویل بدهد/ *دولت‌مردان چشم در چشم افراد نگاه می‌کنند و وعده می‌دهند و امروز در سرپل‌ذهاب با جماعتی مواجه هستیم که در شرایط سختی زندگی می‌کنند/ *این مردم تا چه زمانی باید صبر کنند؟

دسته: کرمانشاه

پایگاه عدالت خواهان"آغاز دولت اصلاحات - اعتدال با حواشی های زیادی در سال 92 همراه بود، از جمله حرفهای قشنگ وزیری که مدعی بود برای نجات ملی!؟ صنعت نفت سرجوخه ها را مرخص و از ژنرالها استفاده می نماید!

دسته: سیاسی روز

با سپری شدن قریب به 5 سال از عمر دولت:

پایگاه عدالت خواهان"اکنون قریب به پنج سال از عمر دولت روحانی سپری شده است. اما متاسفانه مدعیان اصلاحات با ادعاهایی همچون «اختیارات بسیار محدود دولت» و «فشارهای دولت پنهان» و... دولت را به فرافکنی و حاشیه سازی تشویق می‌کنند.

دسته: سیاسی روز

اعتراف تحلیل‌گر manoto:

پایگاه عدالت خواهان"این سخنان نشان دهنده این واقعیت تاریخی است که در دهه های اخیر بارها از زبان رهبران انقلاب گفته شده است و با گذشت زمان حتی ضد انقلاب خارج نشین با دیدن قدرت نرم و سخت جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده اند که آمریکا و انگلیس هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

دسته: سیاسی روز