کوشکی:

 

استاد دانشگاه تهران گفت: اینکه سعودی‌ها برای بهبود رابطه با ما شرط بگذراند و شروط اساسی و بنیادی را مطرح کنند یک گستاخی بزرگ و بی‌سابقه است.

دسته: حادثه منا

رئیس سازمان حج و زیارت در آستانه سالگرد فاجعه منا و جان باختن صدها تن از زائران بیت الله الحرام، ناشی از بی کفایتی رژیم آل سعود، ناگفته هایی از این فاجعه را بیان کرد. به گزارش ایرنا، سعید اوحدی، عصر شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید حج و زیارت خراسان …

دسته: حادثه منا

حجت‌الاسلام‌ محمدجعفر منتظری در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال در خصوص آخرین وضعیت پیگیری حقوقی فاجعه منا به عنوان یکی از تاکیدات رهبری گفت: با توجه به اینکه این حادثه در خارج از کشور رخ داده و بخش های مختلفی پیگیر این ماجرا هستند، قوه قضائیه نیز بر حسب وظیفه قانونی خود موظف به پیگیری های حقوقی است.

دسته: حادثه منا

 

«رابرت فیسک» روزنامه نگار ایندپندنت شهید رکن آبادی را فردی هوشمند و شوخ طبع می خواند که همواره از آرزوی شهادت سخن می گفت و در نهایت، در مقدس ترین شهر جهان اسلام به آرزوی خود رسید.

دسته: حادثه منا

منابع دیپلماتیک برای اولین بار برای سایت «لبنان دی بیت» اطلاعاتی در مورد جسد رکن آبادی که بعد از گذشت بیش از یک ماه از فوت ایشان به تهران رسید را فاش ساختند.

دسته: حادثه منا

المیرا می گوید: به او حق می دهم چون من بودم که این کار را شروع کردم.

دسته: حادثه منا

مدیریت حج و زیارت گلستان خبر داد:

با پیگیری‌های سازمان حج و زیارت وضعیت 7 نفر از زائران مفقود این استان در فاجعه‌منا مشخص شد.

دسته: حادثه منا

با توجه به گذشت چندین هفته از حادثه منا و عدم واکنش جدى اکثر علماى جهان اسلام آیت‌الله مکارم شیرازى آمادگى خود را براى برگزارى نشست‌هاى تخصصى و چاره‌جویى در این خصوص اعلام کرد.

دسته: حادثه منا

عدالت خواهان گلستان"معاون سیاسی وزیر کشور به همراه استاندار و جمعی از مدیران استان گلستان، از خانواده فرماندار بندرترکمن یکی از مفقودین فاجعه منا دلجویی کردند.

دسته: حادثه منا

عدالت خواهان گلستان"قائم مقام وزیر امور خارجه روایت های مبنی بر زنده بودن رکن آبادی در حادثه منا را متفاوت دانست و گفت: کسانی که آن جا بوده اند روایت هایی دارند ولی سرنوشت سفیر پیشین کشورمان در لبنان به آزمایش DNA بستکی دارد.

دسته: حادثه منا