المصدر نیوز؛

نیروهای ارتش سوریه، بیش از 25 داعشی را در شرق حلب به هلاکت رساندند.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش امروز پنجشنبه مسئولیت حمله ‘تروریستی’ عصر چهارشنبه در مجاور پارلمان انگلیس در قلب لندن که منجر به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن ۴۰ نفر دیگر شد به عهده گرفت

دسته: اخبارداعش

با وجود کشته شدن بیش از2000 شهروند روسیه عضو گروههای تروریستی در سوریه، دبیرکل سازمان امنیت روسیه جمعی از فعالیت 2500 تروریست دیگر روسی در این کشور خبر داد.

دسته: اخبارداعش

رئیس جمهور در بدو ورود به استان خراسان جنوبی و در فرودگاه بیرجند با بیان اینکه همه سال‌ها باید سال پیشرفت برای ملت باشد گفت: به ویژه امسال که سال تولید ملی و اشتغال است همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم این شعار را محقق سازیم.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

جنگنده های ائتلاف آمریکا در شهر المنصوره واقع در ریف غربی رقه یک مدرسه را هدف حملات خود قرار دادند که 50 خانواده آواره در آن سکونت داشتند و در جریان آن تا کنون 11 غیر نظامی کشته شدند.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

داعش در سال 96 به افول خود نزدیک تر می شود و دست از وحشت آفرینی و کشتار مردم برخواهد داشت یا نه.

دسته: اخبارداعش

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" ، نیروهای بسیج مردمی عراق (حشد شعبی) روز سه شنبه 777 تن از عناصر داعش را که تلاش داشتند به نیروهای عراقی در ارتفاعات بادوش حمله کنند، به هلاکت رساندند.


نیروهای بسیج عراق، همچنین، امروز پاکسازی آخرین پایگاه های داعش را در ناحیۀ بادوش (غرب موصل) ادامه دادند.


نیروهای بسیج مردمی عراق با حمایت نیروی هوایی این کشور، عملیاتی گسترده را برای پاکسازی غرب موصل از وجود گروه تروریستی داعش، آغاز کرده است. / العالم

 

رئیس فراکسیون بدر:

رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق، نسبت به وعده های ترامپ در حمایت از عراق در جنگ علیه تروریسم و بازسازی این کشور ابراز تردید کرد و گفت اگر آمریکایی ها به تعهدات و وعده های خود پایبند بودند، کار داعش را در عراق خیلی پیشترها به پایان برده بودیم.

دسته: اخبارداعش

رسانه‌ها از انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری سومالی خبر دادند که بر اثر آن دستکم 10 کشته و چندین نفر دیگر زخمی شده‌ است.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

معاون هماهنگ کننده نهاجا:

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیرو در اوج اقتدار به سر برده و آماده مقابله با هر گونه تهدید احتمالی است

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی