دبیر شورای امنیت روسیه اعلام کرد این کشور شواهد جدیدی از همکاری بعضی کشورها و شرکت های بزرگ خارجی با شبکه های تروریستی به دست آورده است. 

دسته: اخبارداعش

پیکر مطهر مدافع حرم شهید "حمزه کاظمی" پس از یک سال انتظار به کشور بازگشت.

دسته: اخبارمدافعان حرم

برخی منابع تروریستی از شهادت حسن شمشادی در میدان های نبرد سوریه خبر داده اند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اما همسرم در رفتنش آن‌قدر مطمئن بود كه چون ديد از هرمزگان اعزامش نمي‌كنند، اين در و آن در زد و از سيستان اعزام گرفت. ظاهراً چند نفر از دوستانش از آنجا تماس گرفته بودند كه نيروهاي داوطلب مردمي را از اينجا راحت‌تر مي‌برند و عبدالحميد هم با عنوان اين كه اهل سيستان است، چند روزي به آن جا رفت و اعزام گرفت. جالب است كه در مراسم تشييع پيكرش، يكي از فرماندهانش مي‌گفت: «زمان جنگ شناسنامه‌ها را دست‌كاري مي‌كردند و حالا محل سكونت را!»

دسته: اخبارمدافعان حرم

 

ماهی‌گیری که نیزه در سرش فرو رفته بود، پس از عمل جراحی جان سالم به در برد.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

*کار سوریه تقریباً تمام شده بود/ * بشار و حاکمیت حزب بعث تا گردن در باتلاق غرق شده‌اند و این‌قدری نمانده است تا از بین بروند/ *سال 1389 دمشق محاصره شده و قرار بود [تروریستها]حمله سراسری به دمشق را آغاز کنند/ *اسفند 1391 تروریست‌ها کاملاً به نقطه پیروزی نزدیک شده بودند. آنها با حمایت همه‌ جانبه عربستان، قطر .... توانسته بودند حلقه محاصره را تنگ‌تر و به کاخ ریاست جمهوری سوریه در دمشق نزدیک شوند/ *نقشه را به سردار سلیمانی دادیم ....

دسته: اخبارمدافعان حرم

 

در سال 1791، اولین رئیس‌جمهور آمریکا محل ساخت و طرح نهایی کاخ سفید را تأیید کرد. در سیزده اکتبر 1792، ساختمان پی‌ریزی شد و تعدادی از فراماسون‌ها ساخت‌وساز را آغاز کردند.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

غلامعلی قلی‌زاده که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شده بود حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. به گزارش «میزان»، سردار غلامعلی قلی‌زاده که از رزمندگان قدیمی هشت سال جنگ تحمیلی نیز بود،

دسته: اخبارمدافعان حرم

داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد دو سرباز ارتش ترکیه را که دو هفته قبل در الباب اسیر شده بودند، زنده زنده به آتش کشیده است.

دسته: اخبارداعش