منطقه حسیاء، حومه حمص: «شماره‌هایی به‌روی دیوارها»، آدرس‌های منازل اختصاص یافته برای اسکان اهالی فوعه و کفریا است که وارد منطقه «حسیاء» در شرق حمص شده‌اند، کودکان، زنان و سالخوردگانی که اگر جهنم مرگ و موشک‌ها در طول دوره محاصره همراهشان نبود، منازلشان را...

دسته: اخبارمدافعان حرم

 

ـ عکاسان در جبهه‌های جنگ نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق با داعش لحظه انفجار یک تروریست انتحاری در میان گروهی از خبرنگاران را منتشر کردند. این حمله داعش در سمت راست موصل به وقوع پیوسته است. از شمار تلفات این انفجار خبری منتشر نشده است.

دسته: اخبارداعش

یک شبکه آمریکایی مدعی شد که گروه تروریستی داعش پایتخت خودخوانده خود را از رقه به دیرالزور در نزدیکی مرزهای عراق منتقل کرده است.

دسته: اخبارداعش

 

 

 

آمریکا مدعی است یکی از معاونان ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش در عملیات زمینی واشنگتن در سوریه کشته شده است.

دسته: اخبارداعش

مدتهاست اخبار ضد و نقیضی درباره «أبوبکر البغدادی» توسط شخصیتهای رسمی و غیررسمی اعلام می‌شود و سرنوشت سرکرده ارشد داعش همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

دسته: اخبارداعش

 بر اساس گزارش نهاد های امنیتی، گروه تروریستی داعش در طول سال 95 پنج عملیات انتحاری و انفجاری در نماز جمعه تهران تدارک دیده بود که همه موارد با چشمان بینای نیروهای گمنام وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه کشف و خنثی شده است.

دسته: اخبارداعش

دفتر رسانه ای دبیرکل سازمان امنیت و اطلاعات اروپا در سایت رسمی خود مدعی شد، اطلاعات دقیقی در اختیار دارد که براساس آن، ابوبکر بغدادی سرکرده داعش در شمال سوریه دستگیر شده است.

دسته: اخبارداعش

ـ پیکر یکی دیگر از شهدای مدافع حرم دراستان تهران تشییع می شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

خودش را احمد آرائیان معرفی کرد و گفت: به‌صورت کوتاه می‌خواهم اتفاقاتی را که زمانی اسیر داعش شده بودم را مطرح کنم.

دسته: اخبارداعش

وزیر خارجه آمریکا در نشست گروه 7 گفته که روسیه باید از بین ائتلاف با آمریکا و متحدانش یا ائتلاف با بشار اسد، ایران و حزب‌الله، یکی را انتخاب کند.

دسته: اخبار بین المللی-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی