محمد خاتمی_رئیس جمهور اسبق:

*جمهوری اسلامی حاصل انقلاب ماست و ما از جمهوری اسلامی در برابر هر موضوع دیگری دفاع می کنیم/ *مصلحت نظام ما، جامعه ما، تاریخ و موقعیت استراتژیک و مادی و معنوی ما ایجاب می کند که نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم/ *آمریکا و اسراییل و آنهایی که دستشان به خون مردم با ترور آغشته است و آنهایی که مردم با انقلاب آنها را بیرون راندند، در این جریان آمدند وسط صحنه و سوءاستفاده کردند/ *اصلاحات باید مرز خود را بدون رودربایستی با برانداز و ضدانقلاب مشخص کند

دسته: سیاسی روز

بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز بهمن ماه سال جاری با 408 واحد رشد به پله 98 هزار و 629 واحدی صعود کرد.

دسته: اقتصادی روز

صندوق توسعه ملی در طول دوران فعالیت خود حدود ۳۶ میلیارد دلار طرح را اعلام وصول و تائید کرده که از این مبلغ حدود ۱۳ میلیارد دلار پرداخت شده است.

دسته: اقتصادی روز

هند به جدیدترین عرصه رویارویی در جنگ برای حمایت از تولیدکنندگان پنل خورشیدی در برابر رقبای چینی ارزان‌قیمت تبدیل شده و رگولاتورهای این کشور قصد دارند یک تعرفه ۷۰ درصدی را برای واردات محصولات چینی وضع کنند.

دسته: اقتصادی روز

شرکت لکس سوکولین اعلام کرد که در کمتر از ۱۰سال گذشته ۱.۲ میلیارد دلار از ارزهای رمزنگار بیت کوین و اتریوم هک شده اند.

دسته: اقتصادی روز

وزیر راه عبارت«تقریبا هیچ»را در خصوص تلاش برای تغییر نگرش سیاستگذاران کلان کشور به حمل و نقل ریلی به کار برد که بنظر می‌رسد نوعی انتقاد از ضعف مدیریت داخلی در آن نهفته باشد.

دسته: اقتصادی روز

نتایج تحقیق موسسه زنیت نشان می دهد، ایران در طی ۳ سال آینده بیش از هر کشور دیگری شاهد رشد بازار تبلیغات خواهد بود.

دسته: اقتصادی روز

قیمت سکه تمام بهار آزادی در حراج امروز بانک کارگشایی یک میلیون و ۵۳۷ هزار تومان شد.

دسته: اقتصادی روز

سازمان حمل‌ونقل جاده‌ای آلمان، شرکت خودروسازی آئودی را به منظور بازرسی نرم‌افزار کنترل میزان آلایندگی هوا در خودروهای دیزلی خود، ملزم به فراخوان ۱۲۷ هزار دستگاه خودرو کرده است.

دسته: اقتصادی روز

بانک مرکزی امروز نرخ برابری ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۰ ارز، از جمله دلار آمریکا کاهش یافت.

دسته: اقتصادی روز

وسعت لکه نفتی ایجاد شده در اطراف محل غرق نفتکش سانچی بیش از سه برابر شده است.

دسته: اقتصادی روز

ويژگي‌هاي شخصيتي آقاي رييس‌جمهور نوعي حصار ايجاد مي‌كند. آقاي روحاني شخصيتي قدرتمند است اما متاسفانه فاقد جاذبه‌هايي است كه افراد را جذب كند.

دسته: اجتماعی روز

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در پیامی به مستندسازان توصیه کردند، لحن اثر مستند باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد. در انتقاد، لحن خصمانه و یأس‌آلود و هرج‌ومرج‌طلبانه، فایده‌ آن را تبدیل به زیان می‌کند.

دسته: سیاسی روز

طی چند روز اخیر تعدادی از نمایندگان مجلس با ناطق نوری دیداری داشته اند که اخبار منتشر شده نشان می دهد که تاسیس حزب علی لاریجانی که مورد حمایت ناطق نوری بوده در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

دسته: سیاسی روز

سردار رحیمی  درباره انتشار خبری مبنی بر اینکه نیمه شب گذشته تعدادی افراد ناشناس با بمب‌های آتش‌زا به ساختمان اصلی شهرداری تهران حمله ور ....

دسته: اجتماعی روز