واکنش ایرانی‌ها به اراجیف رئیس‌جمهور آمریکا:

اظهارات وقیحانه رئیس‌جمهور آمریکا علیه کشورمان از تریبون سازمان ملل واکنش‌های گسترده شخصیت‌ها و فعالان سیاسی را در پی داشت، فعالان و کاربران فضای مجازی نیز در صفحات خود با هشتک «ترامپ خفه شو» به این سخنان واکنش نشان دادند.

دسته: سیاسی روز بین الملل

یادداشت راضیه المتوکل فعال حقوق بشری یمن در روزنامه گاردین :

شاید بتوان یکی از مهم‌ترین دلایل طولانی شدن جنگ یمن را فروش سلاح به کشورهای متجاوز بخصوص عربستان عنوان کرد.

دسته: سیاسی روز بین الملل

واکنش ایرانی‌ها به اظهارات مضحک نتانیاهو:

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی در سخنرانی‌اش در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مدعی شد که تغییرات شگرفی در جایگاه اسرائیل در صحنه بین‌المللی ایجاد شده و حتی پنگوئن‌ها نیز طرفدار این رژیم کودک‌کش هستند!

دسته: سیاسی روز

گفت و شنود کیهان امروز پنجشنبه :

گفت و شنود کیهان ، زبانی برای بیان حقایقی شنیدنی

دسته: سیاسی روز

مدیرمسئول کیهان در اجتماع مردم اراک :

فعالیت هسته‌ای ایران حتی اگر در پی تولید سلاح اتمی نیز بودیم، نقطه تقابل ایران و آمریکا نیست. آمریکا از نخستین روزهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در پی براندازی بوده است و این هدف را که استراتژیک می‌داند به بهانه‌های مختلف دنبال کرده است و امروزه برنامه هسته‌ای کشورمان بهانه این تقابل است.

دسته: سیاسی روز

پاسخی به اظهارات ترامپ که ایران را ناقض حقوق‌بشر خواند!

اظهارات سخیف ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل و حملات غیرمعمول این تاجر فاسد علیه ایران و... در حالی با واکنش منفی جهانی رو به رو شده که این اظهارات بیش از همه به واقعیات موجود در آمریکا شبیه بود تا ایران، ترامپ یک جا توان موشکی ایران. را خطرناک توصیف کرد  اما دقایقی بعد گفت توان نظامی آمریکا باید از همه کشورهای دنیا بیشتر باشد.

دسته: سیاسی روز بین الملل

گزارش خبری تحلیلی کیهان:

در حالی که آمریکا و اروپا یک سال است بازی دوگانه‌ای را با ادعای مخالفت ترامپ با برجام و احتمال به هم زدن توافق هسته‌ای به راه‌انداخته‌اند، وزیر خارجه آمریکا مهم‌ترین مشکل کشورش با برجام را محدودیت زمانی آن اعلام کرد و گفت باید برجام دائمی شود!

دسته: سیاسی روز بین الملل

اخبار ویژه کیهان :

عباس عبدی می‌گوید احزاب اصلاح‌طلب دچار بحران استراتژی و هویت هستند.

دسته: سیاسی روز

مغز این باشگاه را جراحی کنید:

تفاوت ساعتی بین تهران و عشق آباد اینقدر نبود که مسعود سلطانی فر نتواند برنامه نود دوشنبه شب را ببیند تا متوجه شود با انتصاب هایش در هیأت مدیره باشگاه استقلال چه به روز اتاق فرمان این مجموعه آورده است.

دسته: اجتماعی روز

سخن روز مطبوعات کشور

آنچه ترامپ و اینک آقای مکرون می‌گویندخلاف قاعده و مبنای برجام است.اینکه ایران پس از دوره برجام بابرنامه هسته‌ای خود چه می‌کند،اساسا چه ربطی به برجام دارد که حالا یکی از شروط بقای آمریکا در برجام باشد.

دسته: سیاسی روز

در 4 ماه نخست سال:

در 4 ماه اول سال جاری 834 تن کود حیوانی و نباتی به کشور وارد شده است که بیشتر از نصف آن را کشورهای ترکیه و چین به ایران صادر کرده‌اند.

دسته: اقتصادی روز

یادداشت به قلم محمد کاظم انبارلویی :

مطالعات نظری آینده پژوهی در مورد امنیت ملی، ما را دعوت می کند در مورد گونه‌شناسی و چیستی تهدیدات امنیتی دقت بیشتری بکنیم تا از تهدیدهای نظامی، سیاسی، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی مصون بمانیم.

دسته: فرهنگی روز

روحانی در نشست خبری رسانه های بین المللی:

رئیس‌جمهور گفت: ترامپ روز گذشته به ملت ایران اهانت کرده و منتظریم وی عذرخواهی کند.

دسته: سیاسی روز

روحانی در دیدار نخست وزیر انگلستان:

رئیس جمهور در دیدار نخست وزیر انگلستان با استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده است روابط خود را با انگلستان در همه عرصه ها توسعه و تعمیق بخشد.

دسته: سیاسی روز بین الملل

وزیر خارجه عربستان وتکرار ایران هراسی :

وزیر خارجه عربستان با تکرار ادعاهای بی‌اساس خود، مدعی شد که اجماع بین‌المللی بر این است که ایران در رأس حامیان تروریسم قرار دارد

دسته: سیاسی روز بین الملل