اهوازی‌ها امروز همزمان باحضور رئیس‌جمهور در خوزستان، مقابل استانداری تجمع کردند و خواستار توقف انتقال آب، سدسازی، خشکاندن تالاب‌ها و رسیدگی به قطع آب و برق ناشی ازریزگردها شدند.

دسته: خوزستان

یک روز انقلابیون را کاسب_تحریم می نامند و روز دیگر به جای پاسخ به نقد ها، آنان را به جهنم حواله  می دهند و با کمال وقاحت اختلاس ۸۰۰۰ میلیاردی را وام می خوانند و حرام خواران را ذخیره_نظام؛ والله تمام کثافت کاری های این بی … ها یک طرف و خدشه دار کردن حیثیت و آبروی_نظام اسلامی یک طرف… کدام روز است که شاهد نقض_برجام و ایضا ماله_کشی مسئولین نباشیم، واقعا در مورد مردم چه فکری کرده اند!؟

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از خروج از جاده یک دستگاه ولوو با ٣٧ سرنشین در محور دامغان - شاهرود خبرداد.

دسته: سمنان

ماجرای جالب زنی را مطالعه می‌کنید که هشت سال به سکسکه گرفتار بود.

دسته: اخبار روز-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی-گوناگون-ایران و بین المللی

علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در حاشیه جلسه شورای اداری در مخالفت با سخنان معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست که مدعی بود، تالاب‌های خوزستان در حال آبگیری هستند و مردم مشغول ماهیگیری در آن هستند با صدای بلند ضمن اعتراض به این ادعاهای ابتکار از جای برخاست و با فریاد اظهار کرد: چرا دروغ می‌گویی؟ کجای هور آب دارد که ما نمی‌بینیم؟!! کجا مردم خوزستان در حال ماهیگیری در تالاب‌ها و هورها هستند؟

دسته: خوزستان

بر اساس ماده58 مکرر قانون اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب سال 1390، نیروی انتظامی موظف است در خصوص شناسایی، تعقیب و دستگیری مشمولان غایب و رسیدگی به وضعیت آنان اقدام کند و کلیه نهادها و دستگاههای اجرائی و شرکتهای دولتی و مؤسسات غیردولتی و خصوصی و بانکها و نیروهای مسلح باید همکاری لازم را در این مورد به عمل آورند.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

تصویر سردار محمدرضا نقدی را در مراسم تشییع جنازه مادرش می بینید.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی

وزیر آشتی ملی سوریه ضمن انتقاد از اشغالگری ترکیه در خاک سوریه تأکید کرد که آنکارا در تلاش است که حضور خود را در سوریه تحمیل کند.

دسته: اخبار روز-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی-گوناگون-ایران و بین المللی

مردمي كه ريه هايشان به كلكسيون گردو خاك تبديل شده بازهم بايد شاهد ورود مديراني با تشريفات لاكچري و خدم و حشم به استان خود باشند! واضح است كه نتيجه چنين مديريت پايتخت نشيني،‌همين مي شود كه با وجود گذشت نزديك به 4 سال، مشكلات روي هم انباشت مي شوند به نحوي كه در حال حاضر شاهد اين انباشت در خوزستان و استان هاي آسيب پذير ديگر هستيم.

دسته: خوزستان

سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران عنوان کرد:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به ادعای برخی از مسئولان کشورهای دیگر،‌گفت: نیروهای مسلح ایران کاملا هوشیار و آماده هستند و بر تحرکات منطقه اشراف کامل اطلاعاتی دارند.

دسته: خبر روز کشور-سیاسی-اجتماعی-فرهنگی