هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

دسته: سیاسی روز

هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی مربوط به پرداخت‌های نقدی و غیرنقدی یارانه‌ها در سال 1397 را تصویب کرد.

دسته: اقتصادی روز

ده‌ها جسد متعلق به نیروهای مورد حمایت ائتلاف متجاوز سعودی و اماراتی که در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه «الحدیده» کشته شده بودند، به استان «عدن» این کشور منتقل شدند.

دسته: سیاسی روز بین الملل

نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به چاپ مجدد تصویر ابو علی سینا بر روی جلد دفترچه های بیمه تامین اجتماعی دلیل حذف آن را قدیمی بودن پرتره این دانشمند ایرانی اعلام کرد.

دسته: اجتماعی روز

مهندس کبیر زمردی از پرورش، تکثیر و بازار خریدوفروش گوشت و پوست قورباغه و دیگر آبزیان خاص در ایران می‌گوید…

دسته: اجتماعی روز

معاونت محترم سیاسی امنیتی استانداری مازندران با مردم صادقانه سخن بگویید

از کدام تکریم ارباب و رجوع سخن میگویید؟ کدام خط قرمز؟ تکریم ارباب و رجوع صرفآ خط قرمز دولت قبل بوده که مسئولین رده بالای کشوری و استانی و شهرستانی جرات تخلف نداشتند، حال در ادارات چیزی بنام تکریم باقی نمانده

دسته: مازندران

برجام که مرده! حسن روحانی هم کمتر از 4 ساعت در محل کار حضور می یابد ! پس چه باید کرد؟ کار در دستان ملت است که با ارسال پیامهای چند میلیونی، نمایندگان مجلس را از خواب خرگوشی بیدار نمایند

دسته: سیاسی روز

روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب و دولتی تیتر امروز خود را بجای پرداختن به مشکلات اصلی جامعه همچون دروغهای برجامی خود به مردم و یا فرار دلار برای فتح قله 8000 هزار تومانی! آنهم در سایه تدبیر دولت اعتدالی، به شادی مردم از برد شیرین فوتبال اختصاص دادند!؟

دسته: اجتماعی روز

دولتمردان با پیراهن تیم ملی ظاهر شدند

بعد از بازی فوتبال ایران و مراکش که با برد تیم ملی کشورمان همراه شد شاهد انتشار تصاویری از دولتمردان با پیراهن فوتبالی و شادی همراه مردم بودیم.

دسته: اجتماعی روز

ما به استناد این اختیار قانونی گفتیم محکومان سیاسی، متهمان سیاسی و جرایم امنیتی مورد عفو عمومی قرار گیرند ولی استثناء و شروطی هم برای آن قائل شدیم از جمله اینکه این متهم به جرم امنیتی اقدام خرابکارانه فیزیکی انجام نداده باشد مثلا بانک آتش نزده باشد، یا به اموال عمومی تعرض نکرده باشد

دسته: سیاسی روز

ویژه برنامه 2018، آیتمی را به جالب ترین صحبت‌های بازیکنان تیم ملی در برنامه نود اختصاص داده است.

دسته: اجتماعی روز

درست در سالگرد روزی که مردم به روحانی برای اداره کردن پاستور رای دادند، آقای روحانی از اهالی رسانه دعوت می‌کند تا برای آنان از رویاهای دور و درازی بگوید که خود کابینه و حامیان وی هم از آن ناامید شده‌اند.

دسته: اقتصادی روز

از آحاد ملت تقاضا مندیم برای انتخاب نمایندگان خود در مجلس کمی خوش سلیقه تر عمل کنند! دوستان یک سخنانی می گویند که آدم بعد از شنیدنش می خواهد عین ژاپنی ها هاراگیری کند!

دسته: اجتماعی روز

ابطحی در واکنش به اظهارات روحانی:

عضو مجمع روحانیون مبارز خطاب به روحانی نوشت: خیلی از وزرای سوپر محافظه‌کار شما، عامل به وجود آمدن این فضای به قول شما روانی هستند؛ تو را به خدا زودتر تغییرشان دهید.

دسته: اقتصادی روز

امام جمعه مشهد گفت: اگر به وسیله دشمن در تنگنای اقتصادی قرار گرفتیم، این باعث نشود که افراد در اصناف و اقشار گوناگون به دلیل این تنگنای اقتصادی مقابل نظام بایستند و بر ضد آن اعتصاب کنند.

دسته: سیاسی روز