رادیو فردا ارگان سازمان سیا در خبری مدعی شده است که صدها نفر در مقابل کنسولگری ایران در استانبول، در اعتراض به سیاست جمهوری اسلامی درباره حلب تظاهرات کرده اند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانرادیو فردا ارگان سازمان سیا در خبری مدعی شده است که صدها نفر در مقابل کنسولگری ایران در استانبول، در اعتراض به سیاست جمهوری اسلامی درباره حلب تظاهرات کرده اند.
 
بنا بر این گزارش سایت رادیو فردا ضمن اینکه برای خبر خود هیچ تصویری کار نکرده است تا مشخص شود صدها نفر ادعایی به واقع چند نفر هستند هیچ اشاره ای نیز به اینکه چرا ترکیه و متحدانش از پیروزی های اخیر مردم سوریه علیه گروههای تکفیری ناراحت اند نکرده است.

به گزارش خبرنگار ما پیروزی بزرگ مقاومت در حلب درحالی اتفاق افتاده بود که بسیاری از کارشناسان نظامی حداقل آزادی حلب را یکسال دیگر پیش بینی می کردند و برهم خوردن معادلات ترکیه و متحدانش از آمریکا گرفته تا اسرائیل در سوریه مهمترین علت رفتارهای اخیر هدایت شده در ترکیه علیه ایران می باشد.

اردوغان که هنوز با چالش کودتا در کشورش دست و پنجه نرم می کند باید بداند که سودای احیای امپراطوری عثمانی را به گور خواهد برد و هیچگاه چنین آرزویی که فقط کمک به صهیونیستها برای سیطره بیشتر بر منطقه و از یاد بردن مسئله اصلی جهان اسلام یعنی فلسطین می باشد محقق نخواهد شد.

به گزارش عصر امروز  همچنین طی روزهای گذشته که سربازان سوری برای نجات مردم کشورشان به جنگ با تروریستها مشغول بودند محور غربی، عبری و عربی به شدت برای تروریستهایی که از کودک گرفته تا بزرگ سالان را همانند گوسفندان سر می بریدند به گریه زاری و ماتم سرایی مشغول بودند و معلوم نیست چرا در سالهای گذشته برای مردم حلب و سوریه چنین اقداماتی را انجام نمی دادند.

 نوشتن دیدگاه