امروز منتشر شد:

حاج قاسم سلیمانی آمریکا تهدیدات آمریکا تهدیدات جدید آمریکا سوریه صفحه اینستاگرام

پایگاه عدالت خواهان"هرکاری که برای خدا انجام گرد، مالی که دراین راه هزینه شود از ارزش واقعی و ماندگاری برخوردار است و در این راستا هر چه انجام کاری برای خدا سخت تر و نیت خالص تر باشد ارزش و اثر آن بیشتر است.بنابر این ، هرگونه اهتمام و تلاش در این راه خدا مصداق جهاد فی سبیل الله است.

دسته: تحولات منطقه

 بغداد زائران کاظمین فرد انتحاری شمال بغداد عملیات بغداد

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"فرماندهی ستاد عملیات بغداد اعلام کرد دو فرد انتحاری پیش از حمله به زائران کاظمین در شمال بغداد کشته شدند.

دسته: تحولات منطقه

 ریاض انفجار در ریاض الجزیره منابع خبری اسپوتنیک روسیه شبکه الجزیره عربستان پایتخت عربستان

پایگاه عدالت خواهان"منابع خبری از شنیده شدن صدای چندین رشته انفجار در ریاض خبر دادند.

دسته: تحولات منطقه

 یمن عربستان شلیک موشک به عربستان موشک‌های بالستیک یمنی انصارالله یمن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن سامانه دفاعی رئیس شورای سیاسی صالح الصماد صنعا الجزیره شورای سیاسی انصارالله ریاض مواضع سعودی‌ها دیدار با استاندار حملات موشکی شبکه قطری تجاوز زمینی ائتلاف عربی اعلام برائت مواد غذایی جبهه داخلی مناطق مسکونی آمریکا کشورهای عربی مشکلات اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"رئیس شورای سیاسی گروه انصارالله یمن گفت سال‌جاری میلادی سال موشک‌های بالستیک یمنی خواهد بود و سعودی‌ها هر میزان هم سامانه دفاعی تهیه کنند، بازهم از تیررس موشک‌های مادر امان نخواهند بود

دسته: تحولات منطقه

به گزارش پایگاه عدالت خواهانبشار اسد رئیس جمهوری سوریهروزگذشته با حضور در خطوط مقدم نبرد در غوطه شرقی میان نیروهای ارتش سوریه حضور پیدا کرد.

دسته: تحولات منطقه

پایگاه عدالت خواهان"پس از اشغال شهر عفرین و تضعیف شدید روحیه نیروهای شبه نظامی کرد، تمامی مناطق حومه غربی عفرین سقوط و به اشغال نیروهای ارتش ترکیه درآمد.

دسته: تحولات منطقه

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات خود در غوطه شرقی دمشق موفق شدند، چند شهرک دیگر را آزاد کنند.

دسته: تحولات منطقه

هنگامی که تجاوز نظامی ترکیه به منطقه عفرین شروع شد، کردهای عفرین هم با ارسال پیام برای سپاه تقاضای کمک کرده، خواستار مذاکره شده و در پیام خود گفتند که فقط به سپاه و ایران اعتماد دارند.

دسته: تحولات منطقه

با اعلام شکست و فروپاشی «داعش» درعراق، چالش تروریستی دیگری در این کشور به نام «پرچم‌های سفید» ظهور کرده که بسیاری از کارشناسان آن را «داعش کردستان» می‌دانند

دسته: تحولات منطقه

بر اساس اطلاعات منابع آگاه، سردار ‏سلیمانی، یکی از افسران بلند پایه نیروهای قدس را به سوی فرمانده ارتش ترکیه در سوریه فرستاد تا ‏پیامی را به او برساند، مبنی بر اینکه ایران نیز در حلب حضور داشته و از حمایت نیروهای حزب الله و نیروهای عراقی، برخوردار است و ارتش ترکیه پیش از نزدیک ‏شدن به این مناطق باید با سردار سلیمانی هماهنگ کند.‏

دسته: تحولات منطقه

وزیر اسبق دفاع متذکر شد: حضور نامشروع آمریکا در شمال سوریه موجب اتفاقات اخیر در مرز سوریه شده، البته ترکیه هم باید حواسش به حساسیت‌های موجود منطقه باشد.

دسته: تحولات منطقه

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های  مردمی یمن کاخ یمامه را در ریاض هدف قرار داد.

دسته: تحولات منطقه

رایت البیضاء متشکل از تروریست‌های مزدورِ مسعود بارزانی می‌باشند.

دسته: تحولات منطقه

در حالی که چند روزی از اعلام پایان نهایی گروه تروریستی داعش در عراق نمی گذرد، یک گروه مسلح جدید در شمال عراق با عنوان 'فدائی ها' اعلام موجودیت کرده که برای اولین بار اعضای این گروه تروریستی، ترکیبی از کردها و عرب های سنی است.

دسته: تحولات منطقه

نیروهای ارتش، بسیج مردمی و پلیس فدرال عراق پس از درگیری های سنگین با آخرین بقایای عناصر تروریستی موفق شدند خود را به مرزهای مشترک با سوریه برساندند و به ۴ سال اشغالگری گروه تروریستی داعش در این کشور پایان دادند.

دسته: تحولات منطقه

تحولات منطقه؛

نیروهای عراقی خود را برای پاکسازی مناطق مهمی از جمله « القدس و المهموز» آماده می‌کنند؛ نیروهای عراقی در هشت روز گذشته موفق شده‌اند حدود ۸۰ درصد از مساحت های اشغالی را در کرکوک پاکسازی کنند.

دسته: تحولات منطقه

وزارت دفاع روسیه گفت:

وزارت دفاع روسیه گفته است که حمایت آمریکا از تروریست‌ها مانع اصلی شکست آنهاست.

دسته: تحولات منطقه

اشخاص ناشناس سه‌شنبه شب بمب‌های صوتی در این دفتر منفجر کرده و قصد ورود به آن را داشتند که با مقاومت گراد حفاظتی دفتر مجبور به فرار شدند.

دسته: تحولات منطقه

فتنه جدید آمریکایی

تسلط اخیر نیروهای کرد بر یکی از مهم‌ترین تأسیسات گازی منطقه خاورمیانه یعنی تاسیسات کونیکو در نزدیکی دیرالزورهشدار احتمالی رقابت بر منابع انرژی در شرق سوریه را افزایش می‌دهد

دسته: تحولات منطقه

«الجریده» گزارش داد

برخی منابع امنیتی از درخواست وزارت کشور کویت از ۳ عالم دینی شیعی برای ترک این کشور خبر دادند.

دسته: تحولات منطقه

عزاداری شیعیان در ماه محرم و فتنه «داعش»

سخنگوی طالبان در آستانه فرارسیدن ماه محرم اعلام کرد که فتنه داعش اهل تشیع و تسنن را هدف قرار داده است و امارت اسلامی در مناطق تحت کنترل خود تامین امنیت اماکن و اجتماع‌های مذهبی را وظیفه خود می‌داند.

دسته: تحولات منطقه

سیاستمدار برجسته کُرد عراقی در گفتگوی تفصیلی عنوان کرد:

سیاستمدار مطرح کُرد عراقی معتقد است که آمریکا دوست کُردها نیست. وی در عین حال تأکید می‌کند که جمهوری اسلامی ایران به لحاظ داشتن روابط حسنه با جریان‌های سیاسی عراق از جمله کُردها می‌تواند نقش موثری در حل التهابات داشته باشد.

دسته: تحولات منطقه

سعدالله زارعی در یادداشت روزکیهان :


آنچه در اقلیم کردستان ذیل عنوان «همه‌پرسی استقلال» در جریان است در واقع ادامه بحران‌آفرینی‌هایی است که طی حدود 20 سال گذشته در این منطقه با هدف خارج کردن تحولات آن از ریل طبیعی و انتقال به کژراهه‌هایی که منافع قدرت‌های خاص را تأمین می‌کند، صورت می‌گیرد

دسته: تحولات منطقه

فاطمه فتاحی درخبرگزاری فارس نوشت:

افزایش همکاری با اسرائیل، هزینه حمایت‌های ترامپ برای به قدرت رسیدن بن سلمان و از آن مهم‌تر تازه‌ترین قمار سعودی‌ها برای تضعیف قدرت ایران در منطقه‌ای است که عربستان خواهان سروری سیاسی و مذهبی بر آن را یعنی منطقه خاورمیانه دارد.

دسته: تحولات منطقه

سخنگوی جنبش انصارالله یمن :

سخنگوی جنبش انصارالله یمن دولت اعلام کرد که امارات با حمایت آمریکا و اسرائیل در جنگ علیه یمن شرکت کرد و مرتکب حماقت شد.

دسته: تحولات منطقه

اختصاصی مشرق

با عقب نشینی های سریع عناصر تروریستس داعش، نیروهای کرد در دو روز گذشته در بخش بیابانی شرق دیرالزور حدود ۷۰ کیلومتر پیشروی کرده اند.

دسته: تحولات منطقه

روزنامه رای‌الیوم چاپ لندن در گزارشی به قلم زهیر اندراوس نوشت

یک روزنامه عربی فرامنطقه‌ای نوشت که یک ژنرال اسرائیلی به طور بی‌سابقه به عدم توانایی اسرائیل برای مقابله با ایران بدون کمک آمریکا اعتراف کرده است.

دسته: تحولات منطقه

بدنبال تماس های بی نتیجه دوطرف :

با توجه به تماس بی نتیجه عربستان و قطر که گویا به خواست آمریکا صورت گرفت و نیز جدی نبودن واشنگتن در حل این بحران باید گفت بحران محور سعودی-قطری در جا می‌زند.

دسته: تحولات منطقه