فاطمه فتاحی درخبرگزاری فارس نوشت:

افزایش همکاری با اسرائیل، هزینه حمایت‌های ترامپ برای به قدرت رسیدن بن سلمان و از آن مهم‌تر تازه‌ترین قمار سعودی‌ها برای تضعیف قدرت ایران در منطقه‌ای است که عربستان خواهان سروری سیاسی و مذهبی بر آن را یعنی منطقه خاورمیانه دارد.

دسته: تحولات منطقه

سخنگوی جنبش انصارالله یمن :

سخنگوی جنبش انصارالله یمن دولت اعلام کرد که امارات با حمایت آمریکا و اسرائیل در جنگ علیه یمن شرکت کرد و مرتکب حماقت شد.

دسته: تحولات منطقه

اختصاصی مشرق

با عقب نشینی های سریع عناصر تروریستس داعش، نیروهای کرد در دو روز گذشته در بخش بیابانی شرق دیرالزور حدود ۷۰ کیلومتر پیشروی کرده اند.

دسته: تحولات منطقه

روزنامه رای‌الیوم چاپ لندن در گزارشی به قلم زهیر اندراوس نوشت

یک روزنامه عربی فرامنطقه‌ای نوشت که یک ژنرال اسرائیلی به طور بی‌سابقه به عدم توانایی اسرائیل برای مقابله با ایران بدون کمک آمریکا اعتراف کرده است.

دسته: تحولات منطقه

بدنبال تماس های بی نتیجه دوطرف :

با توجه به تماس بی نتیجه عربستان و قطر که گویا به خواست آمریکا صورت گرفت و نیز جدی نبودن واشنگتن در حل این بحران باید گفت بحران محور سعودی-قطری در جا می‌زند.

دسته: تحولات منطقه

شهید طه المدانی کیست؛

از شهید طه المدانی به عنوان رادمردی در جنبش «انصار الله» و انقلابیون یمن یاد می‌شود که بدون وی تامین امنیت انقلابیون یمن به امری سخت و دشوار تبدیل می‌شد.

دسته: تحولات منطقه

تبعات همه پرسی اقلیم کردستان

در 2 سال گذشته نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق تلاش فراوانی را برای شروع عملیات پاکسازی استان کرکوک انجام دادند و حتی در مقطعی توانستند روستاهای راهبردی « البشیر و تازه» را به کنترل خود درآورند.

دسته: تحولات منطقه

توسّط تک نیر اندازهای یمنی صورت گرفت:

منابع امنیتی یمن از کشته شدن ۵ نفر از شبه‎نظامیان ائتلاف سعودی مستقر در منطقه «عسیر» واقع در جنوب عربستان به دست نیروهای تک تیرانداز یمنی خبر دادند.

دسته: تحولات منطقه

«سید ابراهیم امین» معاون سیاسی حزب الله لبنان

اتفاقی که از زمان آغاز درگیری‌های بزرگ در عراق و سوریه و لبنان در راستای اخراج گروه‌های تروریستی در اسامی مختلف شکل گرفته، تنها یک دوره درگیری نیست، بلکه مقدمه‌ای برای آزادی کامل فلسطین است.

دسته: تحولات منطقه

«اگر عراق به مرحله ادغام بین نیروهای دولتی و حشدالشعبی تحت رهبری نخست وزیر و نیز فرمانده نیروهای مسلح نرسد؛ با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد.»

دسته: تحولات منطقه

در حمله طالبان به گشت نیروهای امنیتی افغان در ولایت هرات دست‌کم دو سرباز افغان کشته و چهار سرباز دیگر زخمی شده‌اند.

دسته: تحولات منطقه

ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که در طول ساعات گذشته ۲۲ شهروند فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کرده است.

دسته: تحولات منطقه

با توجه به اینکه عمان و قطر نیز به دنبال خرید «تاد» هستند، به نظر می رسد کشورهای حاشیه خلیج فارس به دنبال ایجاد یک سپر دفاع موشکی مشترک هستند.

دسته: تحولات منطقه

دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد شهادت مصطفی بدرالدین گفت تصمیم رژیم صهیونیستی برای ایجاد دیوار در مرز لبنان اعتراف به شکست طرح اسرائیل بزرگ است.

دسته: تحولات منطقه

ارتش یمن از کشته شدن ۱۲۰ تن از مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی به ضرب گلوله تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور طی ماه مارس خبر داد.

دسته: تحولات منطقه

یک زن فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی به شهادت رسید.

دسته: تحولات منطقه

بزرگترین جمعیت علمای دینی در الجزائر اعلام کرد که یک کاروان کمک رسانی را در اواخر ماه آوریل آینده راهی باریکه غزه خواهد کرد و دولت مصر با عبور این کاروان از خاک خود در راه سفر به نوار غزه موافقت کرده است.

دسته: تحولات منطقه

 شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز (سه شنبه) از باب المغاربه به حریم مسجد الاقصی یورش بردند.

دسته: تحولات منطقه