المصدر نیوز؛

نیروهای ارتش سوریه، بیش از 25 داعشی را در شرق حلب به هلاکت رساندند.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش امروز پنجشنبه مسئولیت حمله ‘تروریستی’ عصر چهارشنبه در مجاور پارلمان انگلیس در قلب لندن که منجر به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن ۴۰ نفر دیگر شد به عهده گرفت

دسته: اخبارداعش

با وجود کشته شدن بیش از2000 شهروند روسیه عضو گروههای تروریستی در سوریه، دبیرکل سازمان امنیت روسیه جمعی از فعالیت 2500 تروریست دیگر روسی در این کشور خبر داد.

دسته: اخبارداعش

داعش در سال 96 به افول خود نزدیک تر می شود و دست از وحشت آفرینی و کشتار مردم برخواهد داشت یا نه.

دسته: اخبارداعش

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" ، نیروهای بسیج مردمی عراق (حشد شعبی) روز سه شنبه 777 تن از عناصر داعش را که تلاش داشتند به نیروهای عراقی در ارتفاعات بادوش حمله کنند، به هلاکت رساندند.


نیروهای بسیج عراق، همچنین، امروز پاکسازی آخرین پایگاه های داعش را در ناحیۀ بادوش (غرب موصل) ادامه دادند.


نیروهای بسیج مردمی عراق با حمایت نیروی هوایی این کشور، عملیاتی گسترده را برای پاکسازی غرب موصل از وجود گروه تروریستی داعش، آغاز کرده است. / العالم

 

رئیس فراکسیون بدر:

رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق، نسبت به وعده های ترامپ در حمایت از عراق در جنگ علیه تروریسم و بازسازی این کشور ابراز تردید کرد و گفت اگر آمریکایی ها به تعهدات و وعده های خود پایبند بودند، کار داعش را در عراق خیلی پیشترها به پایان برده بودیم.

دسته: اخبارداعش

فرماندهان میدانی و کارشناسان مسائل امنیتی هشدار دادند

 

فرماندهان میدانی و کارشناسان مسائل امنیتی نسبت به تاکتیک جدید داعش برای تحریف افکار عمومی از شکست‌های سنگینی که در سوریه و عراق متحمل شده، هشدار دادند.

دسته: اخبارداعش

محله‌های قدیمی موصل هم‌اکنون صحنه درگیری‌های شدید بین نیروهای عراقی و تروریست‌های داعشی است.

دسته: اخبارداعش

فرمانده عملیات نینوا از تسلیم شدن ده‌ها تروریست داعشی در غرب موصل خبر داد. همچنین نجم الجبوری، فرمانده عملیات نینوا تصریح کرد ده‌ها تروریست مسلح داعش در غرب موصل تسلیم نیروهای عراقی شدند.

دسته: اخبارداعش

نیروهای عراقی موفق شدند تعدادی از اعضای گروهک تروریستی داعش را در غرب موصل به هلاکت برسانند؛ اجساد آنها همچنان روی زمین است.

دسته: اخبارداعش