گروه تروریستی داعش چند تن از عناصر خود را در شهر تلعفر عراق، به اتهام فرار از میدان نبرد، آتش زد.

دسته: اخبارداعش

مسئولان محلی اعلام کردند که پس از گذشت هفت ماه از طرد داعش از شهر سرت همچنان اجساد صدها داعشی برای تعیین سرنوشت‌شان در سردخانه‌ها نگهداری می‌شوند.

دسته: اخبارداعش

آیت الله سیستانی از نیرو‌های عراقی خواست اسرای داعش و همدستان آن‌ها را که بعد از آزادی موصل به دام افتاده اند مورد بدرفتاری قرار ندهند.

دسته: اخبارداعش

برخی از نیروهای داعشی که توسط ارتش عراق در موصل دستگیر شده‌اند برای فرار از خط مقدم، با آرایش کامل صورت و لباس زنانه بودند.

دسته: اخبارداعش

بی بی سی فارسی ارگان دولت خبیث انگلستان پس از سالها که مشخص شده است گروهک تکفیری داعش هیچ ارتباطی با اسلام ندارد از آنها به عنوان گروه های اسلامگرا یاد می کند تا حقد و کینه خود را به اسلام و مسلمین نشان بدهد.

دسته: اخبارداعش

یک مقام آمریکایی گفت که هنوز اطلاعات موثقی که کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را تایید کند، وجود ندارد.

دسته: اخبارداعش

از زمان شدت گرفتن فعالیت گروه‌های تروریستی در منطقه خاورمیانه شاید کمتر روزی باشد که در پهنه‌ای به گستردگی افغانستان و پاکستان تا عراق و شام، خیابانی از یک شهر شاهد صدای انفجار تروریستی و انتحاری نباشد.

دسته: اخبارداعش

مفتی گروه تروریستی داعش از فلسطین هم نام برده است. بدون شک منظور او مبارزه با رژیم صهیونیستی نیست. به نظرم او عامدانه مصر و فلسطین را در کنار هم قرار داده و می‌داند راه مطمئن ورود به فلسطین اشغالی از مصر و مرز رفح می‌باشد.

دسته: اخبارداعش

صدها تروریست داعشی پس از آزادسازی شهر موصل عراق به اسارت نیروهای ارتش عراق در آمده اند.

دسته: اخبارداعش

بالگرد ارتش عراق، تروریست‌های داعش را در رودخانه دجله مورد هدف قرار داد.

دسته: اخبارداعش