بسیاری از کارشناسان معتقد هستند با وجود شکست‌های سخت داعش در عراق و سوریه در سال 2017، تهدید این گروه و دیگر گروه‌های عمده تروریستی علیه صلح، ثبات و امنیت جهانی در سال جاری میلادی، همچنان باقی خواهد بود.

دسته: اخبار داعش

یک سرکرده جدید آمریکایی در گروه تروریستی داعش ظهور کرده است. تحقیقات جدید، یکی از سران آمریکایی داعش را شناسایی کرد.

دسته: اخبار داعش

در جریان عملیات نیروهای عراقی در غرب کرکوک تاکنون ۲۲ خودروی نظامی و انتحاری متعلق به ته مانده‌های گروه تروریستی داعش کشف شده است.

دسته: تحولات عراق

وزیر خارجه ترکیه ضمن «وحشیانه» خواندن حملات هوایی دولت سوریه به ادلب، از ایران و روسیه خواست به وظایف خود جهت حفظ آتش‌بس در این کشور عمل کنند.

دسته: تحولات سوریه

احرار الشام در واکنش به پیشروی‌های گسترده ارتش سوریه و جبهه مقاومت در جنوب استان ادلب، رسما علیه ارتش سوریه اعلان جنگ کرد و از همه نیروهای خود در ادلب خواست که به جبهه‌های نبرد اعزام شوند.

دسته: تحولات سوریه

زنان گروه داعش به علت ایفای نقش های مختلف که موازنه های قدرت را تغییر می دهد، از اهمیت زیادی در این گروه تروریستی برخوردار بوده یا همچنان هستند.

دسته: اخبار داعش

انتشار سلفی‌های یک عنصر داعشی در خیابان‌های برفی نیویورک در فضای مجازی جنجال به پا کرده است.

دسته: اخبار داعش

عناصر باقی‌مانده گروه تروریستی داعش با شکست در عراق و سوریه و برگشت به زادگاه خود، هم‌اکنون شیوه‌های سازماندهی و تبلیغی خود را تغییر داده و باعث بروز مشکلات شده اند.

دسته: اخبار داعش

یروهای مقاومت در ادامه این عملیات (جنوب شرق مزارع بیت جن) هم با حملات گسترده علیه تروریست های جبهه النصره توانستند منطقه «المنبج» را به کنترل خود درآورند.

دسته: تحولات سوریه

سرویس امنیتی روسیه هفت عضو گروه تروریستی داعش را در روسیه بازداشت کرد.

دسته: اخبار داعش

روسیه پیش‌بینی کرد که تروریست‌های داعش بعد از شکست در برابر سوریه و عراق، افغانستان را به عنوان مرکز اصلی فعالیت‌های خود قرار خواهد داد.

دسته: اخبار داعش

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های  مردمی یمن کاخ یمامه را در ریاض هدف قرار داد.

دسته: تحولات منطقه

با وجود سرنگونی خلافت خودخوانده داعش، هنوز خبرهایی درباره این گروهک تروریستی منتشر می شود که پرده از جنایت های داعش برمی دارد.

دسته: اخبار داعش

رایت البیضاء متشکل از تروریست‌های مزدورِ مسعود بارزانی می‌باشند.

دسته: تحولات منطقه

در حالی که چند روزی از اعلام پایان نهایی گروه تروریستی داعش در عراق نمی گذرد، یک گروه مسلح جدید در شمال عراق با عنوان 'فدائی ها' اعلام موجودیت کرده که برای اولین بار اعضای این گروه تروریستی، ترکیبی از کردها و عرب های سنی است.

دسته: تحولات منطقه