اینفوگرافی داعش پس از حمله تروریستی در شهر بارسلون با عنوان "امنیت شما کجاست؟"

دسته: اخبار داعش

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سلفی‌ها، تکفیری‌ها، تروریست‌ها و متحجران، ابزاری در دست صهیونیزم و ارتجاع منطقه‌اند و غرب باید به خود آید و در مبارزه با تروریسم از سیاست‌های دوگانه و تنش‌زا پرهیز کند.

دسته: اخبار داعش

یک فروند جنگنده میگ 21 در جنوب سوریه در ریف شرقی استان السویداء توسط گروهک موسوم به ارتش آزاد سرنگون شد و خلبان آن را نیز به اسارت گرفته شده است.

دسته: تحولات سوریه

با پاکسازی های صورت گرفته، نیروهای جبهه مقاومت پس از ۶ سال موفق شدند به ورودی ساختمان های مرتفع محله جوبر، مهم ترین پایگاه تروریست های جبهه النصره در حومه شرقی دمشق برسند.

دسته: تحولات سوریه

وقتی آنها از دستوری غیررسمی تخطی کرده‌اند، باید به صورت اعمالی و نه اعلامی تنبیه شوند تا حامیان صهیونیسم در مجامع ورزشی جهانی چون فیفا نتوانند ماجرا را آنچنان پیش ببرند که برای جمهوری اسلامی بازی دو سرباخت رقم بخورد.

دسته: اخبار داعش

برای اولین بار شبکه العام مصاحبه با داعشی دستگیر شده دخیل در حادثه تروریستی تهران را منتشر کرد این فیلم به بهانه شهادت شهید مدافع حرم،محسن حججی بدست داعشی ها منتشر شده است که شما می توانید متن و فیلم این گفتگو را در زیر مشاهده و یا بخوانید

دسته: اخبار داعش

کارشناس مسائل جهان عرب با اشاره به تداوم حیات نیروهای مردمی در عراق گفت: در حقیقت جایگاه این نیروها و پشتیبانی مرجعیت عراق از این نیروهای مردمی اجازه نخواهد داد که حشد الشعبی منحل شود.

دسته: تحولات عراق

«اگر عراق به مرحله ادغام بین نیروهای دولتی و حشدالشعبی تحت رهبری نخست وزیر و نیز فرمانده نیروهای مسلح نرسد؛ با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد.»

دسته: تحولات منطقه

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.

دسته: اخبار داعش

برگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزارشی به تهدید داعش علیه ایران پرداخته است.

دسته: اخبار داعش

روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در آستانه تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

دسته: اخبار داعش