وزیر اقتصاد سوریه درخواست کرد:

وزیر اقتصاد سوریه از «کشورهای دوست» و حامی این کشور در مبارزه با تروریسم خواست در بازسازی سوریه مشارکت کنند.

دسته: تحولات سوریه

سعدالله زارعی در یادداشت روزکیهان :


آنچه در اقلیم کردستان ذیل عنوان «همه‌پرسی استقلال» در جریان است در واقع ادامه بحران‌آفرینی‌هایی است که طی حدود 20 سال گذشته در این منطقه با هدف خارج کردن تحولات آن از ریل طبیعی و انتقال به کژراهه‌هایی که منافع قدرت‌های خاص را تأمین می‌کند، صورت می‌گیرد

دسته: تحولات منطقه

گزارش اینترفاکس به نقل از ستاد کل ارتش روسیه :

نظامیان سوری و جنگنده‌های روسیه پاسخی کوبنده به تلاش تروریست‌های النصره برای نقض آتش‌بس در ادلب داده‌ و صدها تروریست را کشته‌اند.

دسته: تحولات سوریه

آخرین تحولات عراق:

نیروهای عراقی در گام نخست این عملیات درصدد هستند، حاشیه غربی شهر « الحدیثه» را از وجود عناصر تروریستی داعش پاکسازی کنند.

دسته: تحولات عراق

یادداشتی ازمحمد رضا کلهر:

عربستان، بعد از نزدیک به هفت سال تلاش در کنار سایر کشورهای محور ارتجاع برای جدا کردن سوریه از محور مقاومت، اکنون در پایان راهی قرار گرفته که هرگاه به عقب نگاه می کند، تنها شکست و ناکامی‌های مختلف را مشاهده می‌کند.

دسته: تحولات سوریه

روایت زندگی یکی از عناصر فراری داعش

ابو زکریای داعشی در برخورد با بسیاری از دوستان تونسی خود متوجه تحولی بزرگ در وجود آنها می شود؛ هدیه داعش به آنها بی‌رحمی، حیوانیت، غرور و تکبری است که سراسر وجودشان را پر کرده بود.

دسته: اخبار داعش

منابع خبری گروه تروریستی تکفیری داعش، عکسی از عامل انتحاری خود در صحرای سینا منتشر کردند.

دسته: اخبار داعش

حیدر العبادی، نخست وزیر عراق اعلام کرد حکم اعدام «لیندا وینزیل» نوجوان دختر آلمانی که در شهر موصل بازداشت شد، اجرا خواهد شد.ادامه این خبر را در پایگاه عدالتخواهان بخوانید:

دسته: اخبار داعش

برای نخستین بار از فوریه گذشته؛

عراق اعلام کردکه جنگنده‌های آن برای نخستین باراز ماه فوریه گذشته،حملاتی هوایی علیه گروه تروریستی داعش در سوریه صورت دادند که این حملات با هماهنگی دولت سوریه انجام شد.

دسته: تحولات عراق

فاطمه فتاحی درخبرگزاری فارس نوشت:

افزایش همکاری با اسرائیل، هزینه حمایت‌های ترامپ برای به قدرت رسیدن بن سلمان و از آن مهم‌تر تازه‌ترین قمار سعودی‌ها برای تضعیف قدرت ایران در منطقه‌ای است که عربستان خواهان سروری سیاسی و مذهبی بر آن را یعنی منطقه خاورمیانه دارد.

دسته: تحولات منطقه

گزارش پایگاه بلومبرگ درباره اهمیت شکسته شدن محاصره «دیر الزور» سوریه :

پایگاه بلومبرگ در گزارشی درباره اهمیت شکسته شدن محاصره «دیر الزور» سوریه و بیرون راندن تروریست‌های داعش، بر عزم بشار اسد برای کنترل دوباره کل سوریه تاکید و رقابت دیگر بازیگران را تحلیل کرد.

دسته: تحولات سوریه

دادستان کل کشور از دستگیری گروهی از عناصر داعش در اطراف تهران خبر داد و گفت که این گروه قصد داشتند در روز ۲۲ بهمن، خرابکاری و شرارت کنند.

دسته: اخبار داعش

حقیقت چگونه در سوریه سر بریده شد؟

گزارش‌ها، یک به یک، حاکی از دروغ‌پردازی‌ها و شیوع اطلاعات غلط در مورد حقیقت بحران سوریه بود و نتیجه آن شد که آمریکایی‌ها می‌خواستند: تخریب چهره‌ سربازانی که به حق از وطن خود دفاع می‌کردند.

دسته: تحولات سوریه

روایت زندگی یکی از عناصر فراری داعش

«تدمر» به سختی سقوط کرد. سه سرباز سوری که به اسارت گرفته بودیم، در همان محل اسارت اعدام شدند. پس از اعدام یکی از عناصر کتیبه حماه گوش های آن سربازان را برید و آنها را داخل دهانشان گذاشت.

دسته: اخبار داعش

تصویری از یک مادر عراقی که سه پسر نوجوانش در حمله داعش به شهادت رسیدند در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

دسته: اخبار داعش