ـ عکاسان در جبهه‌های جنگ نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق با داعش لحظه انفجار یک تروریست انتحاری در میان گروهی از خبرنگاران را منتشر کردند. این حمله داعش در سمت راست موصل به وقوع پیوسته است. از شمار تلفات این انفجار خبری منتشر نشده است.

دسته: اخبارداعش

یک شبکه آمریکایی مدعی شد که گروه تروریستی داعش پایتخت خودخوانده خود را از رقه به دیرالزور در نزدیکی مرزهای عراق منتقل کرده است.

دسته: اخبارداعش

 

 

 

آمریکا مدعی است یکی از معاونان ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش در عملیات زمینی واشنگتن در سوریه کشته شده است.

دسته: اخبارداعش

مدتهاست اخبار ضد و نقیضی درباره «أبوبکر البغدادی» توسط شخصیتهای رسمی و غیررسمی اعلام می‌شود و سرنوشت سرکرده ارشد داعش همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

دسته: اخبارداعش

 بر اساس گزارش نهاد های امنیتی، گروه تروریستی داعش در طول سال 95 پنج عملیات انتحاری و انفجاری در نماز جمعه تهران تدارک دیده بود که همه موارد با چشمان بینای نیروهای گمنام وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه کشف و خنثی شده است.

دسته: اخبارداعش

دفتر رسانه ای دبیرکل سازمان امنیت و اطلاعات اروپا در سایت رسمی خود مدعی شد، اطلاعات دقیقی در اختیار دارد که براساس آن، ابوبکر بغدادی سرکرده داعش در شمال سوریه دستگیر شده است.

دسته: اخبارداعش

خودش را احمد آرائیان معرفی کرد و گفت: به‌صورت کوتاه می‌خواهم اتفاقاتی را که زمانی اسیر داعش شده بودم را مطرح کنم.

دسته: اخبارداعش

بالاخره در چهار فصل سریال متوجه شدیم که مایکل یکی از باهوش‌ترین آدم‌های روی زمین است و حالا این نابغه به داعش پیوسته است.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش، که زیر فشار شدید قرار دارد، برای قدرت‌نمایی ۳۳ جوان را در شرق سوریه گردن زده است.

دسته: اخبارداعش

تازه ترین فیلم مستند از ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش، جزئیات تازه‌ای از زندگی شخصی او و چگونگی فرارش از دست نیروهای امنیتی عراق را ارائه کرده است.

دسته: اخبارداعش