شاهدان در منطقه «تلعفر» در غرب موصل که در اشغال داعش به سر می‌برد، دیروز شاهد پرتاب چندین بسته و فرود 6 نفر از هواپیمای آمریکایی بودند.

دسته: اخبارداعش

قساوت‌های جنسی تروریست‌های داعش در میان زنان و دختران بی‌گناه عراقی و سوری هر روز ابعاد فجیع‌تری پیدا می‌کند.

دسته: اخبارداعش

 

داعش به تازگی ویدیویی منتشر کرده است که دو نوجوان خندان را لحظاتی پیش از عملیات انتحاری نشان می‌دهد.

دسته: اخبارداعش

«وقتی داشتیم آماده می‌شدیم که برده‌های جنسی داعش را آزاد کنیم، به خودمان می‌گفتیم یک جنگ جو برای نجات می‌رود ولی صدها جنگ جو آزاد می‌شوند.»

دسته: اخبارداعش

داعش:

گروه تکفیری داعش از هواداران خود در استرالیا خواست که سه روحانی این کشور را که در سخنان خود به آنان حمله کرده را ترور کنند و به شرارت های آنان پایان دهند.

دسته: اخبارداعش

آتش کشیدن

یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی داعش جزئیات تازه‌ای از صحنه اعدام خلبان اردنی را فاش کرد.

دسته: اخبارداعش

جزئیات-دستگیری-گروهی-از-عناصر-تروریستی-داعش-در-اطراف-تهران

دادستان کل کشور از دستگیری گروهی از عناصر داعش در اطراف تهران خبر داد و گفت که این گروه قصد داشتند در روز ۲۲ بهمن، خرابکاری و شرارت کنند.

دسته: اخبارداعش

داعشیان بر این باورند که با اقدامات شان رییس جمهور قوی ترین کشور جهان را وحشت زده کرده و وادار به صدور چنین فرمانی ساخته اند.

دسته: اخبارداعش

اسپوتنیک؛

محبوبترین خودروی مورد استفاده تروریستها "Pickup" ساخت 1985 تا 2012 می باشد. در این فهرست "Pickup Double"، "Nissan" و"Kia" نیز به چشم می خورد.

دسته: اخبارداعش

با وجود سخنرانی‌های اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره گروه تروریستی داعش این گروه ترویستی هیچ گونه واکنش و پاسخی در قبال این اظهارات نشان نداده است. چارلی وینتر محقق ارشد در مرکز بین‌المللی مطالعات افراط‌گرایی در دانشگاه کینگ لندن گفت: به نظر من آنها (داعش) منتظر یک زمان مناسب هستند.

دسته: اخبارداعش