دبیر شورای امنیت روسیه اعلام کرد این کشور شواهد جدیدی از همکاری بعضی کشورها و شرکت های بزرگ خارجی با شبکه های تروریستی به دست آورده است. 

دسته: اخبارداعش

داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد دو سرباز ارتش ترکیه را که دو هفته قبل در الباب اسیر شده بودند، زنده زنده به آتش کشیده است.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش از دختربچه‌ای شش ساله برای انجام عملیات انتحاری در میان آوارگان عراقی در شرق موصل استفاده کرد.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش در ادامه اقدامات خویش برای جلوگیری از فرار و همکاری شهروندان الرقه با نیروهای خارجی و ارتش سوریه یک نوجوان ۱۷ ساله اهل سنت به نام مصطفی الخلف را به جرم همکاری و جاسوسی با نیروهای ائتلاف بین المللی اعدام کرد. چند روز نیز داعش یک نوجوان دیگر اهل سنت که کر و لال بود را به جرم جاسوسی در الرقه اعدام کردند

دسته: اخبارداعش

دستگاه اطلاعاتی روسیه 4 تروریست داعش را که از ترکیه سازماندهی شده بودند تا یک رشته حملات تروریستی بزرگ در مسکو انجام دهند دستگیر کرد.

دسته: اخبارداعش

گروه تروریستی داعش اعلام کرد که هرکس بتواند سَرِ«عبدالله المحیسنی» مفتی گروه تروریستی موسوم به «جیش الفتح» را از تَن وی جدا کند، نیم میلیون دلار جایزه نقدی دریافت می کند.

دسته: اخبارداعش

رادیو فردا ارگان سازمان سیا در خبری مدعی شده است که صدها نفر در مقابل کنسولگری ایران در استانبول، در اعتراض به سیاست جمهوری اسلامی درباره حلب تظاهرات کرده اند.

دسته: اخبارداعش

به گفته این منبع آگاه عوامل انتحاری قصد دارند در فرصتی مناسب خود را در بین کاروان های زائرین پاکستانی که به کشورشان بازمی گردند منفجر کنند.

دسته: اخبارداعش

عربستان، ترکیه، قطر، رژیم صهیونیستی، انگلیس، فرانسه و آمریکا از داعش حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

دسته: اخبارداعش

داعش در اقدامی آلوده اقدام به جاسازی بمب در قرآن ها در یکی از روستاهای موصل کرده است.

دسته: اخبارداعش