پایگاه عدالت خواهان"رابطه نامشروع مرد متاهل با زنان دیگر جلوی چشم همسرش! | الهام شوهرش را ترغیب می کرد با زنانی که دوستش بودند رابطه برقرار کند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"به نقل از رکنا، زوج جوان که پس از ازدواج حاضر به زندگی با هم نبودند به خاطر اصرارهای خانواده هایشان به زندگی ادامه می دادند و این در حالی بود که زن جوان برای اینکه با طلاق از همسرش به پسر مورد علاقه اش برسد تراژدی سیاهی را طراحی کرد.
شوهر جوان که حاضر بود برای ادامه زندگی در کنار همسرش به نام الهام زندگی کند با وسوسه های شیطانی زنش به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد اما این تازه نخستین پلان این سناریو بود.
زن جوان در ادامه پای دوستانش را به خانه اش باز کرد تا آنها با نقش پردازی در جلوی شوهرش، مرد جوان را وسوسه رابطه شوم کند اما این مرد مدتی در برابر این وسوسه های شیطانی ایستادگی کرد اما زن جوان با خوش رویی شوهرش را به ایجاد رابطه با دوستانش دعوت کرد.
مرد جوان که نمی دانست زنش چه حیله ای در سر دارد در برابر دوربین گوشی موبایل همسرش با زنان دیگر رابطه برقرار می کرد و همین برگه برنده ای بود تا زن جوان بتواند با رضایت خانواده اش از شوهرش طلاق بگیرد.
صحنه های سیاه در گوشی موبایل زن فریبکار ضبط شده بود و نمایش آن به قاضی دادگاه و خانواده مرد جوان کافی بود تا این زن از همسرش طلاق بگیرد.
این در حالی بود که مرد جوان هنوز باور ندارد از سوی زنش رودست خورده و انتشار این فیلم ها باعث شده تا از وی نزد خانواده خودش و زنش یک مرد خیانت کار بسازد و خانواده اش نیز او را از خانه ترد کرده اند.

 

 #رابطه #رابطه نامشروع #ارتباط #ارتباط نامشروع #رابطه پنهانی #ارتباط پنهانی #تجاوز #عکس تجاوز #فیلم تجاوز #قتل #آدم کشی #قتل عمد #قتل غیر عمد #دفاع #دفاع از خود #قتل و تجاوز #تجاوز و قتل #قصاص نفس #دستگیری #کلانتری #طلاق #دادگاه #دادگاه خانواده #مجازات #اعتراف #حکم #اعدام #حکم اعدام #رابطه نامشروع مرد متاهل با زنان دیگر جلوی چشم همسرش! #الهام شوهرش را مجبور می کرد تا با دوستانش رابطه کثیف داشته باشد!

 

 نوشتن دیدگاه