قاتل سریالی کانادایی که پس از دستگیری به قتل 49 زن اعتراف کرده بود از اینکه نتوانسته پنجاهمین قربانی‌اش را نیز بکشد بشدت ناراحت است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهانقتل 49 زن خیابانی پس از تجاوز و آزار جنسی | رابرت پیکتون قاتل کانادایی 49 زن خیابانی را پس از تجاوز و آزار جنسی به قتل رساند. گفته می شود قاتل بدن زنان قربانی را پس از قتل مثله می کرد و یا به خوک هایش می داد، یا به جای گوشت خوک می فروخت! او می گوید از قتل زنان شاد می شدم، مثل کودک که در شهربازی شادی می کند!

قاتل سریالی کانادایی که پس از دستگیری به قتل 49 زن اعتراف کرده بود از اینکه نتوانسته پنجاهمین قربانی‌اش را نیز بکشد بشدت ناراحت است.
«رابرت پیکتون» در سال 2007 میلادی در بریتیش کلمبیای کانادا به جرم قتل 49 زن و دختر به 250 سال زندان- طولانی‌ترین مجازات- محکوم شد. بنا بر اعلام پلیس، وی بین سال‌های 1991 تا 2002 میلادی 49 زن را به قتل رسانده است. مأموران درپی فرار یکی از زنان از دست این جنایتکار بی‌رحم به وی ظنین شده و پس از بازرسی مزرعه بزرگش، رازهای سر بسته و وحشتناک قاتل سریالی را فاش کردند. پلیس همچنین در مزرعه پرورش خوک این جنایتکار آثار 26 قربانی را از طریق آزمایش‌های «دی ان‌ای» شناسایی کرده است. این قاتل سریالی سرانجام سال 2002 میلادی شناسایی و دستگیر شد. این جنایتکار در اعترافات هولناکش بیان کرد که به خاطر غفلت و سهل‌انگاری به دست مأموران پلیس افتاده و اگر زیرکانه‌تر عمل می‌کرد می‌توانست نفر پنجاهم را نیز به قتل برساند.
اکنون فیلم‌های مستندی از سلول زندان وی منتشر شده که قاتل سریالی در گفت‌و‌گو با یک پلیس مخفی که گمان می‌کند هم سلولی‌اش است مدام از اینکه به دام پلیس افتاده درعذاب است و کشتن پنجاهمین نفر را گل آخر خود می‌دانسته که درآن ناکام مانده است.
به گفته کارآگاهان، قربانیان وی اغلب زنان خیابانی بوده‌اند که به روش‌های مختلفی پس از آزارواذیت وحشیانه و تجاوز به قتل رسیده‌اند. برخی از آنها با تزریق ماده ضــــدیخ به‌عنوان یک مخدر جان سپرده‌اند و بعد هم اجسادشان مثله شده است.
«رابرت» در اعترافاتش مدعی شده پس از کشتن زنان بخشی از اجسادشان را مثله کرده و به خوک‌هایش خورانده و برخی قسمت‌های بدن را نیز به‌عنوان گوشت خوک به مشتریانش فروخته است. «ونسلی کلارکسون» نویسنده کتاب‌های جنایی می‌گوید: «رابرت» از کشتن قربانیانش مانند یک کودک که از شهربازی و «دیزنی لند» لذت می‌برد، احساس شادمانی داشته است.
گفتنی است رابرت چندی قبل تمامی اتهاماتش را در زندان تکذیب کرد و مدعی شد که وی قربانی بی‌لیاقتی مأموران پلیسی شده که در پرونده ناپدید شدن زنان خیابانی منطقه به‌دنبال یک جنایتکار می‌گشتند. اما ویدئویی که از وی در زندان گرفته شده و آزمایش‌های دی ان‌ای و بخش‌هایی از وسایل به جامانده قربانیان در مزرعه این جنایتکار تمامی اتهاماتش را تأیید می‌کند.


 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه