شکارچیان متخلف روز گذشته در ساوه یک محیط بان را با خودرو زیر گرفتند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"عصر روز گذشته به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ورود گروهی از شکارچیان متخلف به منطقه پلنگ آباد و رازین واقع در بخش نوبران ساوه و شلیک حدود هشت گلوله توسط آنها، نیروهای یگان محیط زیست این شهرستان عازم منطقه شدند.
مدیر عامل انجمن حافظان طبیعت ساوه در این باره گفت: محیط بانان از قبل در جریان بودند که متخلفان بوسیله یک خودروی پراید سفید وارد منطقه شده اند، بنابراین به محض مشاهده خودروی مذکور در یکی از مسیرهای فرعی، از خودروی سازمانی پیاده شده و با نشان دادن تابلوی ایست دستور توقف به راننده پراید را صادر کردند. 
مهدی فرقانی پور اظهار داشت: راننده خودروی پراید پس از مشاهده محیط بانان با افزایش سرعت خودرو به عمد محیط بان سید علی لنگرودی را زیر گرفته و سپس متواری شد.
پس از این حادثه Incident با تماس تلفنی دیگر محیط بان حاضر در صحنه، عوامل اورژانس و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شده و محیط بان مجروح را به بیمارستان منتقل کردند.
محیط بان سید علی لنگرودی جهت مداوا به بیمارستان شهریار تهران منتقل شده و هم اکنون در بخش ICU این بیمارستان بستری است.متاسفانه وی بر اثر ضربه شدید از ناحیه سر و گردن دچار آسیب و خونریزی شده و احتمال ضربه مغزی و بروز عوارض ناشی از آن وجود دارد.
وی در حال حاضر سطح هشیاری مناسبی نداشته و توان حرکت دادن اندام های حرکتی خود از جمله دست ها و پاها را ندارد، اما به گفته پزشکان خونریزی مغزی وی متوقف شده است.
مهندس علی لنگرودی کارشناس ارشد محیط زیست و معاون اداره محیط زیست ساوه ۳۳ ساله بوده و دارای یک دختر هفت ماهه است

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه