متهمان پرونده قتل «وحید مرادی» شرور معروف پایتخت در زندان رجایی شهر علت درگیری را کری خوانی‌های مقتول اعلام کردند.

دسته: قتل

به اتهام ترانزیت مواد مخدر به شرق آسیا دستگیر شدم و به اتهام حمل ۳۳ کیلوگرم شیشه به اعدام محکوم شدم. زمانی که دستگیر شدم، فرزند کوچکم یک ماه بود که به دنیا آمده بود و فرزند بزرگم حدود ۷ ساله‎اش بود.

دسته: قتل

جسد فردی مجهول الهویه و کارتن‌خواب در حالی صبح امروز در بلوار کشاورز تهران کشف شد که عوامل پزشکی قانونی 8 ساعت بعد، در حالی‌که جسد متعفن شده و بو گرفته بود، به بالین جسد آمده و وی را منتقل کردند.

دسته: قتل

عبدالشکور کرد فرزند امام‌جمعه فقید اهل سنت خاش، صبح امروز در خیابان امام (ره) این شهرستان مورد سوقصد قرارگرفت.

دسته: قتل

بازبینی فیلم دوربین مداربسته زندان راز قتل شرور معروف تهران را به دست سه زندانی دیگر فاش کرد. تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه دارد که دو متهم بازداشت و دستور بازداشت متهم سوم هم صادر شده است.

دسته: قتل

جسد مردی که فاسد و توسط حیوانات درنده خورده شده بود، همراه با یک اسلحه کلت‌کمری و یک دست نوشته در اتفاعات دربند کشف شد.

دسته: قتل

مردی که وحید مرادی را در داخل محوطه هواخوری زندان به قتل رسانده بود شناسایی شد.

دسته: قتل

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: وحید مرادی، شرور معروف تهران عصر امروز در درگیری با زندانیان در داخل زندان رجایی شهر به قتل رسید.

 

دسته: قتل

دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات یکی از لیدرهای اصلی اغتشاشات خیابان پاسداران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

دسته: قتل

یک محکوم به مرگ که سحرگاه چهارشنبه برای اجرای حکم قصاص پای چوبه دار رفته بود در آخرین لحظات با دریافت مهلت یک ماهه از خانواده مقتول به زندگی برگشت.

دسته: قتل

من هم به همسرم گفتم من را طلاق بده، اما او مخالف طلاق من بود. این مسائل ادامه داشت تا اینکه علی به من گفت که نقشه‌ای کشیده‌ام تا از شر شوهرت نجات پیدا کنیم.

دسته: قتل

پسر جوان وقتی با اعتراض پدرش برای مصرف موادمخدر رو‌به‌رو شد، با اسلحه به سر پدر و مادرش شلیک کرد قاتل قصد کشتن برادرش را داشت که ناکام ماند.

دسته: قتل

می خواستم سوسن را به اتاق خالی ببرم نیامد، او را کشتم! | مرد 53 ساله در جشن تولد سوسن از او خواست با هم به اتاق خواب بروند و وقتی جواب منفی شنید او را کشت.

دسته: قتل

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل جنایت خانوادگی خیابان دماوند و اعتراف صریح متهم به ارتکاب دو جنایت و تلاش برای ارتکاب سومین جنایت خبر داد.

دسته: قتل

در این فیلم معلمی را می بینید که به خاطر اخراج شدن از کارش دست به خودکشی می زند.

دسته: قتل

رابطه شوم دختر و پسر جوان در خانه مجردی به قتل ختم شد | پسرجوان که پس از قتل مادر و خواهرش دربیمارستان بستری شده بود، دلبسته دختر خاله یکی از روانشناس‌های بیمارستان شد

دسته: قتل

جسد زن میانسالی که به مدت یک روز از مفقود شدنش می‌گذشت، در داخل شکم یک مار پیتون ۸ متری پیدا شد.

دسته: قتل

ساعت ۷:۳۰ صبح روز ۲۹ فروردین ماه امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اعلام شد.

دسته: قتل

وکیل پرونده قتل و تجاوز به ندا گفت: قاتل به جنایت خود اعتراف کرد و منتظر رأی نهایی دیوان عالی کشور در خصوص اعدام وی در ملأ عام هستیم.

دسته: قتل

جسد دختر بچه در حالی که درون یک پتو پیچیده شده بود در حیاط خانه دفن شده بود

دسته: قتل

با اطلاع پلیس برزیل از دفن نوزادی در باغچه خانه ای با حفر محل به میزان نیم متر؛ نوزاد را از زیر خاک بیرون آورد که اکنون حال او خوب است. پدر و مادر او می گویند، گمان می کردند او مرده است که دفنش کردند!

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهان"پسر جوان که برای تهیه سحری و خرید غذا از خانه خارج شده بود، با ضربات چاقو به قتل رسید.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهان"دو پسر جوان که در ماجراهای جداگانه دست به قتل زده و با رضایت اولیای دم از قصاص رها شده بودند دیروز پای میز محاکمه ایستادند و با التماس از قضات دادگاه خواستند تا به حرمت ماه مبارک رمضان در مجازاتشان تخفیف قائل شوند.

دسته: قتل