پایگاه عدالت خواهان"دو پسر جوان که در ماجراهای جداگانه دست به قتل زده و با رضایت اولیای دم از قصاص رها شده بودند دیروز پای میز محاکمه ایستادند و با التماس از قضات دادگاه خواستند تا به حرمت ماه مبارک رمضان در مجازاتشان تخفیف قائل شوند.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهانماجرای قتل خانم وکیل در لنگرود | فرزانه پوررجبی زن 41 ساله لنگرودی جلوی در دادگستری لنگرود با موکلش که مردی 45 ساله بود، صحبت می کرد، که کم کم حرفها تند شد و مرد، خانم وکیل را با تفنگ شکاری هدف قرار داد و به قتل رساند. ماجرای قتل وکیل در لنگرود، با دستگیری قاتل لنگرودی به مرحله جدیدی رسید...

دسته: قتل

ر

پایگاه عدالت خواهاناو پس از آزادی به‌عنوان مدرس ریاضی دختر مورد علاقه‌اش با او ارتباط بیشتری برقرار کرد اما زمانی که با پاسخ منفی خانواده او برای ازدواج روبه‌رو شد دست به جنایت هولناکی زد و دخترجوان را با چاقوکشت. عامل جنایت 11 سال پس ازقتل، سحرگاه چهارشنبه در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهانرئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان خوزستان گفت: امروز صبح در نزدیکی پل سیاه اهواز یک زن به علت آتش‌سوزی عمدی در داخل خودرو و یک مرد به علت شلیک تیر به خودش فوت کرده‌اند.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهان"رسیدگی به این پرونده از نیمه‌شب 24 فروردین 96 در دستور کار ماموران کلانتری 163 ولنجک قرار گرفت. شواهد نشان می‌داد جدال سه سرنشین یک دستگاه پراید با راننده پژو 206 به خون کشیده شده است.

دسته: قتل

 پزشک احمدی تزریق آمپول آمپول هوا زندان قصر جعفرقلی‌خان بختیاری تقی ارانی رجال سیاسی محمد فرخی‌یزدی متهم به قتل پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان میدان توپخانه محاکمه پزشک شناسایی و دستگیر روزنامه طوفان قاتل اصلی ضلع غربی وزیر دربار اعدام محکوم دیوان عالی اذان صبح نماینده دادستان زندانیان سیاسی عراق سرعت بالا تهران

پایگاه عدالت خواهان"پزشک احمدی «طبیب مخصوص زندان قصر» نامی آشنا برای بسیاری از رجال سیاسی بود و قتل‌های بسیاری به دست او و با تزریق آمپول هوا صورت گرفت.

دسته: قتل

 دلیجان جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی یوسف سپهوند کارآگاهان پلیس مرکز فوریت‌های پلیس قتل برادر اسناد و مدارک اعتراف قاتل شناسایی و دستگیری دستگیری قاتل اصابت گلوله اختلافات خانوادگی شلیک گلوله شهرستان دلیجان وقوع قتل مرجع قضایی تشریح جزئیات مرد روستایی چند روز قبل رسیدگی قانونی شب یازدهم محل حادثه پزشکی قانونی مرحله نخست بررسی موضوع

پایگاه عدالت خواهان"جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با تشریح جزئیات وقوع قتل در استان مرکزی گفت: قاتل مرد روستایی در دلیجان دستگیر شد.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهانپرونده مرد تحصیلکرده که با همدستی فرد دیگری و برای اجرای نقشه سرقت، به مهندس جوانی سیانور داده و او را داخل خودروی اپتیما به قتل رسانده بود برای اجرای حکم به دادسرای جنایی تهران ارسال شد.

دسته: قتل

 

پایگاه عدالت خواهان"آنقدر ترسیده بودم که قصد خودزنی داشتم، پس از فرار نیز به منزلمان رفتم، چون قوه تخیلی خوبی داشتم و فیلمهای اکشن و هالیوودی زیادی می‌دیدم، گلوله‌ها را خود به تنهایی از دستانم خارج کردم…

دسته: قتل

بازخوانی پربازدیدترین اخبار فروردین سال 96

عامل قتل عام خانواده اراک ساعت 6 و 30 دقیقه صبح یکی از روزهای فروردین ماه سال 96 به محله فوتبال اراک انتقال یافت و با طناب دار زرد رنگ در مقابل مردم و پس از اجرای مراسم اعدام به دار مجازات آویخته شد.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهانسرهنگ بهروز آزادی امروز در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت ساعتی پیش برابر اعلام پلیس ۱۱۰ یک مورد قتل با اسلحه گرم در روستای کله شیر از توابع شهرستان سیروان گزارش شد که بلافاصله مأموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

دسته: قتل

 

پایگاه عدالت خواهان"جلسه صلح و سازش بین اولیای دم مقتول و رپر شناخته شده متهم به قتل بی‌نتیجه ماند.

دسته: قتل

پسری که در حال مستی دوستش را در پشت‌بام خانه‌شان کشته و دقایقی بعد بار دیگر به محل جنایت بازگشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ابراز پشیمانی کرد.

دسته: قتل

مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد برای رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود.

دسته: قتل

سال 92 گزارش ناپدید شدن زن 22ساله‌ای به نام «سولماز» به پلیس آگاهی البرز اعلام شد. پدر بانوی گمشده گفت: روز گذشته قرار بود دخترم با دامادم به مراسم عروسی بیایند اما از دیروز به‌طور ناگگهانی ناپدید شد.

دسته: قتل

بر اثر تیراندازی در یک ساختمانی جنب کنسولگری کشور ترکیه در شهرستان ارومیه 2 نفر به قتل رسیدند.

دسته: قتل

حکم ناپدری شیطان صفت که پسربچه سه ساله را مورد آزار و اذیت قرار داده بود و سپس او را به قتل رسانده بود صادر شد.

دسته: قتل

مردی که از دو سال قبل به اتهام قتل مردی کارخانه‌دار با انگیزه فرار از بدهی یک میلیارد تومانی در زندان به سر می‌برد روز گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

دسته: قتل

با دستگیری آخرین متهم راز آزار و اذیت های زن جوان از سوی سه مرد شیطان صفت برملا شد.

دسته: قتل

مأموران پلیس جسد زن میانسال پا برهنه‌ای را در کوچه بن‌بستی کشف کردند که به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود.

دسته: قتل

پلیس فارس در کانال تلگرامی خود اعلام کرد:فردی که پنجشنبه در اقلید اقدام به تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی درپی اجرای حکم کرده بود، خودکشی کرد.

دسته: قتل

مرد جوان که در دوسناریوی دست به قتل زده بود پس از 14 ماه سکوت پرده از راز جنایت هایش برداشت و محل دفن اجساد را نشان داد.

دسته: قتل

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از قتل مرد 38 ساله توسط برادرش به دلیل اختلافات شدید در این شهرستان خبرداد.

دسته: قتل

نقشه وحشتناک سه شیطان صفت برای زن جوان | فاطمه زن جوان 25 ساله ای بود که در یکی از شهرهای شمالی مغازه لباس فروشی داشت. هفته پیش فاطمه به قصد رفتن به ویلای زنی که تازه با او دوست شده بود، با او همراه شد، اما نمی دانست که این دوستی به قیمت جانش تمام خواهد شد...

دسته: قتل

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: تلاش‌ها به منظور دستگیری عوامل قتل چهار زن عضو یک خانواده که دیروز در کرمانشاه اتفاق افتاد، ادامه دارد

دسته: قتل