مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد برای رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود.

دسته: قتل

سال 92 گزارش ناپدید شدن زن 22ساله‌ای به نام «سولماز» به پلیس آگاهی البرز اعلام شد. پدر بانوی گمشده گفت: روز گذشته قرار بود دخترم با دامادم به مراسم عروسی بیایند اما از دیروز به‌طور ناگگهانی ناپدید شد.

دسته: قتل

بر اثر تیراندازی در یک ساختمانی جنب کنسولگری کشور ترکیه در شهرستان ارومیه 2 نفر به قتل رسیدند.

دسته: قتل

حکم ناپدری شیطان صفت که پسربچه سه ساله را مورد آزار و اذیت قرار داده بود و سپس او را به قتل رسانده بود صادر شد.

دسته: قتل

مردی که از دو سال قبل به اتهام قتل مردی کارخانه‌دار با انگیزه فرار از بدهی یک میلیارد تومانی در زندان به سر می‌برد روز گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

دسته: قتل

با دستگیری آخرین متهم راز آزار و اذیت های زن جوان از سوی سه مرد شیطان صفت برملا شد.

دسته: قتل

مأموران پلیس جسد زن میانسال پا برهنه‌ای را در کوچه بن‌بستی کشف کردند که به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود.

دسته: قتل

پلیس فارس در کانال تلگرامی خود اعلام کرد:فردی که پنجشنبه در اقلید اقدام به تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی درپی اجرای حکم کرده بود، خودکشی کرد.

دسته: قتل

مرد جوان که در دوسناریوی دست به قتل زده بود پس از 14 ماه سکوت پرده از راز جنایت هایش برداشت و محل دفن اجساد را نشان داد.

دسته: قتل

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از قتل مرد 38 ساله توسط برادرش به دلیل اختلافات شدید در این شهرستان خبرداد.

دسته: قتل

نقشه وحشتناک سه شیطان صفت برای زن جوان | فاطمه زن جوان 25 ساله ای بود که در یکی از شهرهای شمالی مغازه لباس فروشی داشت. هفته پیش فاطمه به قصد رفتن به ویلای زنی که تازه با او دوست شده بود، با او همراه شد، اما نمی دانست که این دوستی به قیمت جانش تمام خواهد شد...

دسته: قتل

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: تلاش‌ها به منظور دستگیری عوامل قتل چهار زن عضو یک خانواده که دیروز در کرمانشاه اتفاق افتاد، ادامه دارد

دسته: قتل

شراکت دختر و پسر جوان تحصیلکرده سرانجام خوبی نداشت و اختلاف‌های آنها بعد از 4 سال کار، با قتل دخترجوان پایان یافت.

دسته: قتل

دادستان عمومی وانقلاب کرمانشاه از مشخص شدن علت قتل چهار زن در آرامستان کرمانشاه خبر داد.

دسته: قتل

عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار کرد:چند ماهی از تشکیل کمیسیون پزشکی قانونی درباره علت فوت ناپدری حمید صفت می‌گذرد، اما هنوز این کمیسیون نظر قطعی را در خصوص علت فوت اعلام نکرده است و ما همچنان منتظر پاسخ پزشکی قانونی هستیم.

دسته: قتل

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی با پیگیری سرنخ یکی از پرونده های راکد، موفق شدند راز قتل زن جوان و نوزاد شش ماهه او را بعد از گذشت ۲۱ سال از ماجرای این جنایت هولناک فاش کنند.

دسته: قتل

پرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در تلگرام او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری تهران ارسال شد.

دسته: قتل

 تحقیقات ویژه جنایی برای کشف راز قتل مرموز زن جوان ناشناس شیک پوش که جسدش در دریا پیدا شده بود در حالی ادامه دارد که کشف اجساد دو زن دیگر در شهرهای شمالی، معماهای تازه‌ای پیش روی کارآگاهان قرار داده است.

دسته: قتل

جزئیات خودکشی رضوانشهر | زن 40 ساله ای در رضوانشهر پس از پرتاب کردن دو فرزند 5 ماهه و ده ساله اش از پنجره منزل مسکونی، خود نیز اقدام به خودکشی کرد. بر اساس جزئیات منتشر شده از حادثه خودکشی امروز، زن رضوانشهری و کودک 5 ماهه در محل جان باختند. دختر 10 ساله زن رضوانشهری اما به طرز عجیبی جان سالم به در برد.

دسته: قتل

غدیر درنخستین بازجویی‌ها به قتل «محمد» اعتراف کرد و گفت: من و «محمد» نقشه کشیده بودیم با دختری دوست شویم و پس از سرقت اموالش او را بکشیم. اما محمد در بین راه با قتل مخالفت کرد و چون احتمال می‌دادم مرا لو بدهد، او را کشتم.

دسته: قتل

رئيس پليس آگاهي گلستان از كشف جسد زني ٣٥ ساله در جنگل گلستان خبر داد.

دسته: قتل

تحقیقات جنایی درباره علت مرگ زن جوانی که جسدش توسط دو ماهیگیر دردریای مازندران از آب گرفته شد نشان داد، زن شیک‌پوش با اصابت ضربات مرگبار به سرش ازپا درآمده است.

دسته: قتل

پیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

دسته: قتل

حکم قصاص پسر نوجوانی که با همدستی نامادری‌اش پدرش را به قتل رسانده ‌بود، از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.

دسته: قتل

شرور محله کمالشهر کرج که برای فرار از دست مأموران، آنها را با بنزین به آتش کشیده و موجب شهادت سرباز وظیفه کلانتری شده بود، جزئیات روز واقعه را تشریح کرد.

دسته: قتل

بازپرس جنایی پایتخت دستور تحقیقات درباره مرگ مشکوک پنج نوزاد در یکی از بیمارستان‌های تهران را صادر کرد.

دسته: قتل

پرونده مرد معتاد که همسر خود را به‌دلیل اختلافات خانوادگی پیش چشم عابران پیاده به قتل رسانده به ایستگاه محاکمه رسید.

دسته: قتل

مردی پس از قتل خواهر و همسرش اقدام به خودکشی کرد.

دسته: قتل

نورافکنی در دهلیزهای تاریک و پیچیده یک پرونده جنایی، در حالی راز مخوف گور سیمانی در یکی از گورستان‌های مشهد را بعد از حدود چهار سال فاش کرد که نقشه شوم این جنایت با توجه به آشنایی کامل متهمان به قوانین، به سبک رمان‌های جنایی طراحی شده بود.

دسته: قتل