یکی از دخترانی که در ایرانشهر هدف تجاوز قرار گرفته از خانواده اش خواسته تا قبل از کشتنش عاملان این اقدام سیاه را به مجازات برسانند

دسته: تجاوز به عنف

آنها هر روز از تفریحات هیجان انگیز و شادی‌های دخترانه و مجردی شان می‌گفتند و کم کم زمزمه اینکه از شوهرت جدا شو و بیا با ما در خانه مجردی زندگی کن را در گوشم می‌خواندند. من هم وسوسه شدم و فریب وعده‌های قشنگ آنها را خوردم. آنها عکس‌هایی که در لحظه‌های مختلف با هم بودن می‌انداختند را برایم ارسال می‌کردند...

دسته: تجاوز به عنف

«اتفاقی که هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود. کمرنگ شده ولی همچنان در ذهنش باقی مانده است. همچنان هم از پراید خاکستری می‌ترسد. از نشستن روی صندلی عقب خودرویی که دو مرد سرنشین جلو هستند، می‌ترسد. از غریبه‌ها می‌ترسد، از نشستن درون تاکسی می‌ترسد. ٣‌سال گذشته و نمی‌تواند فراموش کند.»

دسته: تجاوز به عنف

پسر جوانی که در اقدامی خشن کودکی را به خانه کشانده و با ده‌ها ضربه چاقو به قتل رساند، در جلسه رسیدگی به پرونده‌اش توضیح داد که چطور در کودکی مورد تجاوز قرار گرفت و زندگی‌اش دگرگون شد.

دسته: تجاوز به عنف

مدتی از ازدواجم با «امیر» گذشته بود که به‌خاطر بی‌مهری‌های او، در فضای مجازی به مرد غریبه‌ای اعتماد کردم و به‌خاطر یک اشتباه احمقانه زندگی‌ام را به تباهی کشاندم.

دسته: تجاوز به عنف

دادستان مرکزی استان سیستان و بلوچستان از ادامه رسیدگی به پرونده هتک حرمت در ایرانشهر از طریق بررسی ارتباطات متهم و شاکی خبر داد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | مردی که همسرش را به خاطر ارتباط نزدیکش با یک زن کشته بود، دستگیر شد. مرد 49 ساله ای در بیرمنگام به جرم قتل همسرش دستگیر شد و علت قتل را خیانت مقتول با علاقه مند شدن به همجنس خود بوده است و ....

دسته: تجاوز به عنف

مولانا محمد طیب ملازهی درباره تجاوز صورت گرفته به چند دختر ایرانشهری، توصیه مهمی به مردم کرد.

دسته: تجاوز به عنف

کارگردان سرشناس به خاطر تجاوز به یک دختر دانشجوی دکترا بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال | پدر"براک ترنر" صدور حکم 14 سال زندان را برای پسرش تنها بخاطر 20 دقیقه تجاوز به زنی را عادلانه نمی داند.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیف زن جوان با مرد بی نوا در خانه مجردیش + عکس | زن جوان که پس از آشنایی اینستاگرامی با مردی پولدار، میوه‌فروش‌های محل‌شان را برای اخاذی از وی اجیر کرده بود، بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل | دختر نوجوان که تصور می کرد پسر مجردی خواستگارش است در دام شیطانی مرد متاهل افتاد. این دختر که آبرویش در خطر بود با طرح شکایتی خواستار مجازات مرد فریبکار شد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه نامشروع زن شوهردار با رییس کاروان های زیارتی | همه چیز از دوسال پیش شروع شد. از همان زمان متوجه علاقه همسرم به مدیر کاروان شدم اما خودم را گول می‌زدم. او به من خیانت کرد و زندگی‌ام را به تباهی کشاند. چند روز پیش متوجه شدم که در نبودن من آن مرد شیطانی در خانه‌ام رفت‌و‌آمد دارد و ....

دسته: تجاوز به عنف

نیمه شب زنم را کنار مردان غریبه دیدم در حالی که می خندید و .... | مردی جوان که برای ضیافت افطاری به خانه پدر زنش رفته بود در پی وقوع یک ماجرای ناموسی هدف اسید‌پاشی و ضربات چاقو قرار گرفت.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیفی که استاد دانشگاه با دانشجوی دختر کرد! | شکایت استاد یکی از دانشگاه‌های معتبر مشهد از همکارش، نشان داد که شاکی خود یک مزاحم سایبری سریالی است.

دسته: تجاوز به عنف

در حاشیه خبر تجاوز به دانش‌آموزان؛

پایگاه عدالت خواهان"روز گذشته ناصر کوهستانی (مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران) با اشاره به آخرین جزئیات از پرونده آزار دانش‌آموزان در مدرسه غرب تهران گفت: بر مبنای تحقیقاتی که روی دانش‌آموزان معترض انجام داده‌ایم، هیچگونه تعرض و تجاوزی صورت نگرفته است!!

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانماجرای تجاوز به دختر افغان در خمینی شهر | هنوز دو ماه از انتشار خبر تجاوز به ندا دختر افغان در مشهد نگذشته و هنوز یاد ستایش قزیشی از خاطره ها پاک نشده، ماجرای تجاوز به بهاره دختر افغان در خمینی شهر، منتشر می شود. در حادثه خمینی شهر، سه مرد به دختر 5 ساله افغان که در محل در حال بازی بوده حمله می برند و او را به خرابه ای می کشانند. دختر 5 ساله افغانی شانس می آورد که زنده می ماند و... جزییات ماجرای خمینی شهر را بخوانید...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانتجاوز جنسی به زن دایی | زن جوان در پاسخ به این پرسش که چرا مقاومت نکرده است، گفت: من خیلی مقاومت کردم و در نهایت وقتی دیدم که نمی‌توانم کاری کنم، به او التماس کردم و گفتم با این کارت باعث می‌شوی زندگی‌ من و رابطه خودت با خانواده‌ات خراب شود، اما قبول نکرد. او اصلا در حالت عادی نبود.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانناظم متجاوز | دادگستری تهران تیمی از قضات کارکشته را مامور بررسی پرونده ناظم متجاوز کرده است تا به شکایت اولیای 15 دانش آموز از این فرد شیطان صفت رسیدگی کنند. به دلیل تشابه اسمی، شایعه شده بود متهم پرونده تجاوز به گروهی از دانش آموزان مدرسه معین با یکی از مسئولان سابق کشور ارتباط فامیلی دارد. این شایعه البته تکذیب شد. در ادامه اظعارات ناظم متجاوز مدرسه معین را می بینید که سر کلاس برداشته شده...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهان"در برنامه ماه عسل صدا و سیما، یک خانم دو تابعیتی نشان می دهند که بی پرده و عریان از آلات تناسلی و روابط جنسی نام می برد و دلش برای مردم ایران سوخته و از آمریکا به ایران آمده تا به کودکان روستایی آموزش جنسی بدهد و در حالی که بیماری خودش چیز دیگری است، توصیه به تزریق واکسن همگانی ایدز!! می کند

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانحکم ناظم متجاوز چیست؟ | ناظم مدرسه معین در غرب تهران چند روزی است به اتهام آزار جنسی دانش آموزان این مدرسه صدرنشین نفرت انگیز اخبار است. کارشناسان حقوقی می گویند در صورتی که آزار و اذیت و تعرض جنسی (لواط) به دانش آموزان اثبات شود، حکم ناظم اعدام خواهد بود. گفته می شود سخت ترین مجازات ها برای این گناه کبیره در نظر گرفته شده است.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانمشاور و بازرس ویژه وزارت آموزش و پرورش گفت: بازجویی از ناظم متخلفی که به آزار و اذیت دانش‌آموزان اقدام کرد در حال انجام است و این روند تا یک‌شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.تا زمانی که نتایج بازجویی مشخص نشود ما نمی‌توانیم به‌طور دقیق اظهار نظر کنیم، معمولاً متهم انکار و شاکی اصرار می‌کند و آن کسی که باید واقعیت را تشخیص دهد بازجو است که روند بازپرسی را انجام می‌دهد.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهان"فیلم بی شرمانه ناظم متجاوز از دانش آموزان | فیلم های منتشر شده از رفتار ناظم متجاوز مدرسه با دانش آموزان، نشان دهنده بی اخلاقی و رفتار دور از شان آن هم در فضای آموزشی و فرهنگی مدرسه است. یکی از دانش آموزان سابق این مدرسه می گوید از شنید خبر تجاوز و آزار و اذیت در مدرسه معین را شنیدم، تعجب نکردم...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانماجرای دبیرستان معین | جزییات جدیدی از ماجرای آزار جنسی گروهی دانش آموزان یک دبیرستان در غرب تهران منتشر شد. بنا بر این گزارش، ماجرای آزار جنسی دانش آموزان در دبیرستان معین تهران اتفاق افتاده است. دبیرستان دکتر معین، در مرزداران تهران واقع است. شایعه شده متهم که معاون انظباطی (ناظم) این مدرسه بوده، از بستگان یکی از مقامات بلندپایه و اصطلاحا آقازاده بوده است...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانیک بار بچه‌های ما را به استخر معروفی در تهران بردند و به یکی از بچه‌ها تجاوز شد، اما دوباره بچه‌ها را به همان استخر بردند.

دسته: تجاوز به عنف