در شامگاه ۱ آذر ۱۳۷۷ هجری شمسی، داریوش فروهر رهبر حزب ملت ایران و همسرش پروانه مجد اسکندری در منزل مسکونی‌شان در خیابان هدایت تهران به قتل رسیدند.

دسته: قتل

     واحدهای زلزله زده زلزله زلزله 4.1 ریشتری زلزله زده زلزله ای نسبتا شدید عکس تلفات زلزله تلفات زلزله کرمانشاه جنازه زلزله کرمانشاه دوانت زلزله زلزله کرمانشاه زلزله سرپل ذهاب زلزله نگاری عکس زلزله عکس زلزله کرمانشاه عکس زلزله سرپل ذهاب عکس ویرانی زلزله عکس های زلزله دیشب عکس زلزله قصرشیرین زلزله قصر شیرین زلزله در کرمانشاه زلزله در کرمانشاه عکس عکس در مورد زلزله تصاویر زلزله تصاویر زلزله کرمانشاه گزارش تصویری زلزله کشته های زلزله زلزله در تهران اخبار زلزله کرمانشاه زلزله آمار زلزله خبر زلزله آخرین زلزله آخرین اخبار زلزله زلزله در ایران تلفات زلزله خسارات زلزله آخرین آمار تلفات زلزله تعداد کشته های زلزله کرمانشاه آخرین اخبار زلزله کرمانشاه آمار جدید زلزله عکس های زلزله عکس تسلیت زلزله عکس زلزله در کرمانشاه آخرین تصاویر زلزله در کرمانشاه گزارش تصویری زلزله کرمانشاه عکس تلفات زلزله کرمانشاه عکس دردناک زلزله کرمانشاه عکس زلزله زدگان قصرشیرین کمک به زلزله زدگان کمک به زلزله زدگان کرمانشاه عکس های زلزله زدگان کرمانشاه عکس های زلزله زدگان عکس های زلزله کرمانشاه تصاویر زلزله زدگان کرمانشاه عکس زلزله زدگان کرمانشاه زلزله زدگان کرمانشاه زلزله زدگان اخبار جدید زلزله جزییات زلزله کرمانشاه جزییات تلفات زلزله زلزله امروز کرمانشاه افزایش تلفات زلزله تلفات زلزله اردبیل زلزله اردبیل زلزله زدگان سرپل ذهاب زلزله کرمانشاه مصدوم دزد زلزله سرقت سرپل ذهاب سرقت زلزله زدگان سرقت از اجساد زلزله زدگان سرقت زلزله کرمانشاه دزدی زلزله کرمانشاه جنازه زلزله زدگان ناگفته های زلزله کرمانشاه

سرقت طلا از جسد زن زلزله زده در سرپل ذهاب | با گذشت ده روز از زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه، مرکز این زلزله (سرپل ذهاب) که صدها قربانی و آواره روی دستش مانده، با مشکلی عجیب روبروست؛ دزدی خانه های زلزله زدگان. یکی از اهالی زلزله زدگان، ماجرای سرقت طلا از جسد زن زلزله زده را روایت می کند و یکی دیگر از تبهکاران نیمه شب های سرپل ذهاب...

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

وزارت اطلاعات اعلام کرد: باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری منهدم شد.

دسته: کلاهبرداری

جعفری دولت آبادی از صدور حکم قطعی افساد فی‌الارض و تایید در دیوان عالی کشور برای سه نفر از محکومان زندانی خبر داد و گفت: سرقت‌های متعدد مسلحانه و ارتکاب اعمال منافی عفت تحت عنوان مامور پست، اقدامات مجرمانه دو تن از این محکومان است و مهم‌ترین اقدام سومین محکوم به اعدام که مصداق افساد فی‌الارض شناخته شده، شرکت در تشکیل و اداره مرکز فساد و فحشا است.

دسته: قتل

دیگر تحمل این وضعیت برایم دردناک و عذاب آور بود به طوری که چند بار تصمیم های خطرناکی گرفتم ولی باز به خاطر مادرم منصرف می شدم تا این که حدود یک هفته قبل خانواده ای با اصالت مرا برای پسرشان خواستگاری کردند. اما در حالی که هیچ کس از راز درونی من خبر ندارد نمی دانم چگونه ماجرای وحشتناک زندگی تلخم را برای خواستگارم بازگو کنم .

دسته: تجاوز به عنف

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت از دستگیری مرد چاقو به دستی خبر داد که همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.

دسته: قتل

اخبار زلزله | آخرین وضعیت زلزله زدگان کرمانشاه | با گذشت سه روز از زلزله 7.3 ریشتری غرب کشور در کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصر شیرین، اسلام آباد، و... امداد رسانی به مجروحان زلزله ادامه دارد. طبق آخرین آمار، زلزله کرمانشاه تا کنون 474 کشته و 9388 مجروح بر جای گذاشته است. اخبار زلزله کرمانشاه، حکایت از آواربرداری از نیاز فوری مناطق زلزله‌زده به کانکس‌های بهداشتی دارد.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

پزشکی قانونی استان کرمانشاه اسامی 353 نفر از جانباختگان زمین‌لرزه کرمانشاه را اعلام کرد.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

قاتل گفت: زمانی که ویدا سوار ماشین شد به سمت جلال آل احمد حرکت کردم. در میانه‌ی راه درباره زمان بازپس گرفتن طلب خود با ویدا صحبت کردم، اما او باز هم زمان دیگری را اعلام کرد؛ در بین صحبت هایش متوجه شدم که قصد دارد تا مدتی از تهران خارج شود؛ دیگر تصمیم گرفتم تا تصمیم خودم را عملی کنم؛ پارچه‌ای را دورگردنش انداخته و او را خفه کرم.

دسته: قتل

زلزله شدید ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه  زلزله شدید ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه  زلزله شدید ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر کرمانشاه و کمی بعد پس لرزه ۴.۶ ریشتری حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند؛ این زمین‌لرزه در بسیاری از استان‌های غربی کشور احساس شده و آسیب‌هایی به برخی مناطق وارد کرده است.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

رئیس پلیس آگاهی استان همدان از کشف یک جسد داخل گونی در همدان خبرداد.

دسته: قتل

این نقشه مناطقی را که زلزله بزرگ دیشب در آنها حس شد نشان می دهد.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

زلزله ای نسبتا شدیدی همدان، خرم آباد، سفید سنگ، شیراز و ایلام را تکان داد. استاد پژوهشگاه زلزله گفت: مردم ایران نگران زمین لرزه نباشند. کانون زمین لرزه عراق بوده است و هیچ خطری ايران را تهدید نمی کند.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در ۱۵ کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب‌آلودگی راننده واژگون می‌شود.

دسته: تصادف

وقتی حکم قصاص مرد خشن که در فاصله زمانی 17روز دست به دو جنایت زده بود در دیوان عالی کشور تایید نشد و وی دیروز بار دیگر به اتهام نخستین جنایت پای میز محاکمه ایستاد.

دسته: قتل

قتل مرد جوان در برابر فرزند 3 ساله اش | تیرباران در بزرگراه آزادگان تهران قتل, قاتل, قتل در آزادراه, قتل در بزرگراه آزادگان, قتل در پایتخت, قتل در تهران, مقتول, شلیک گلوله, ماجرای قتل, ماجرای قتل در پایتخت  قاتل ناشناس و قرار ملاقات | سرنشین یک خودرو پژو 206 با شلیک چند گلوله در بزرگراه آزادگان تهران مردی را کشت و متواری شد. قتل این مرد 32 ساله بر اثر اصابت چند گلوله با پهلوی راستش در حالی اتفاق افتاد که کودک سه ساله مقتول در خودرو حضور داشت..

قاتل ناشناس و قرار ملاقات | سرنشین یک خودرو پژو 206 با شلیک چند گلوله در بزرگراه آزادگان تهران مردی را کشت و متواری شد. قتل این مرد 32 ساله بر اثر اصابت چند گلوله با پهلوی راستش در حالی اتفاق افتاد که کودک سه ساله مقتول در خودرو حضور داشت...

دسته: قتل

نیروی هوافضای سپاه در اطلاعیه‌ای از سقوط یک فروند جنگنده سوخو ۲۲ در استان فارس خبر داد.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

رییس دادگستری شهرستان جاسک بر اثر تصادف با شتر ساعتی پیش در گذشت.

دسته: تصادف

سرهنگ صفرپور معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از دستگیری عوامل نزاع و عامل تیراندازی و قتل در شهرستان نوشهر خبر داد.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

بنابر اعلام دادستانی آلمان، پرستاری که پیش از این گمان می‌شد 84 نفر از بیماران را به قتل رسانده، احتمالا بیش از 100 بیمار را کشته است.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

     عکس تجاوز جنسی تجاوز تجاوز به دختر آزار جنسی تجاوز به دختر 18 ساله حوادث خارجی تجاوز در خیابان تجاوز جنسی در خیابان

تجاوز به دختر 18 ساله در خیابان +عکس | مرد معتادی که با دیدن دختری جوان در خیابان از خود بیخود شد و با تهدید چاقو او را مورد تجاوز قرار داد، با حضور پلیس از دست او نجات یافت. عامل تجاوز به دختر جوان به 13 سال زندان و ثبت‌نام در فهرست مجرمان جنسی محکوم شد...

دسته: تجاوز به عنف

قاتل زن سالخورده نکایی که به خاطر یک مشت طلا مرتکب جنایت شده بود، در جریان بازجویی‌های پلیسی از راز قتلی دیگر نیز پرده برداشت.

دسته: قتل

سایت اصلاح‌طلب انتخاب، به تازگی در مصاحبه‌ای با یک جامعه‌شناس درباره موضوع خودکشی دو دختر نوجوان، از قول وی نوشته است:

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

قتل در مرند | قتل دختر 16 ساله مرندی با سنگ | قاتل دختر مرندی کیست؟ قتل, قتل دختر, قتل دختر 16 ساله, قتل دختر مرندی, قتل دختر 16 ساله مرندی, قتل مرند, قتل در مرند, قتل دختر در مرند, قتل دختر 16 ساله در مرند, دختر مرندی, دختر 16 ساله, دختر 16 ساله مرندی, علت قتل در مرند, قاتل دختر مرندی, علت قتل دختر مرندی, عکس, قتل دختر مرند,  قتل در مرند | دختر 16 ساله مرندی که شاهد سرقت ناموفق چند جوان بود، با ضربات سنگ به قتل رسید. قاتل دختر مرندی برای جلوگیری از افشای راز سرقت، به فجیع ترین شکل ممکن دختر 16 ساله را کشت. به گفته پلیس سه نفر در ارتباط با این قتل در مرند دستگیر شده اند...

قتل در مرند | دختر 16 ساله مرندی که شاهد سرقت ناموفق چند جوان بود، با ضربات سنگ به قتل رسید. قاتل دختر مرندی برای جلوگیری از افشای راز سرقت، به فجیع ترین شکل ممکن دختر 16 ساله را کشت. به گفته پلیس سه نفر در ارتباط با این قتل در مرند دستگیر شده اند...

دسته: قتل

مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان سرقت کرده و آنها را 5 روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

دسته: سرقت

صحنه ای که دختر 10 ساله دید | مادرم را کشت؛ موهای خواهرم را گرفت و گلویش را برید | جنایت در پاسگاه نعمت آباد

جنایت در پاسگاه نعمت آباد | دختر 10 ساله که یکماه و نیم پیش شاهد یکی از فجیع ترین قتل های سال گذشته بود، دیروز در برابر بازپرس جنایی ماجرای قتل مادر و خواهرش به دست عمویش را روایت کرد. این دختر 10 ساله می گوید: او مادرم را با چاقو می‌زد... از پشت به او حمله کردم تا مادرم را رها کند. اما او با چاقو مرا هم زد. اما یک دفعه گره دستمال روی صورتش را باز کردم که عمویم را دیدم. همان موقع موهای خواهرم را گرفت و با چاقو گلوی او را هم برید.

دسته: قتل

یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی صبح امروز درحالی که از تهران عازم نجف بود در نزدیکی مرز مهران واژگون شد

یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی صبح امروز درحالی که عازم نجف بود در نزدیکی مرز مهران واژگون شد.

دسته: تصادف

بلایی که آدم رباها سر پسر جوان و نامزدش آوردند | من و نامزدم شبانه سوار بر خودرو پژو، دریکی از خیابان‌های شمال تهران درحرکت بودیم که ناگهان خودرویی سد راه ما شد. بعد هم سرنشینانش با زور و تهدید من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودروی دیگری کردند و بسرعت حرکت کردند...

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت