رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | مردی که همسرش را به خاطر ارتباط نزدیکش با یک زن کشته بود، دستگیر شد. مرد 49 ساله ای در بیرمنگام به جرم قتل همسرش دستگیر شد و علت قتل را خیانت مقتول با علاقه مند شدن به همجنس خود بوده است و ....

دسته: تجاوز به عنف

مولانا محمد طیب ملازهی درباره تجاوز صورت گرفته به چند دختر ایرانشهری، توصیه مهمی به مردم کرد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه شوم دختر و پسر جوان در خانه مجردی به قتل ختم شد | پسرجوان که پس از قتل مادر و خواهرش دربیمارستان بستری شده بود، دلبسته دختر خاله یکی از روانشناس‌های بیمارستان شد

دسته: قتل

جسد زن میانسالی که به مدت یک روز از مفقود شدنش می‌گذشت، در داخل شکم یک مار پیتون ۸ متری پیدا شد.

دسته: قتل

کارگردان سرشناس به خاطر تجاوز به یک دختر دانشجوی دکترا بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

ساعت ۷:۳۰ صبح روز ۲۹ فروردین ماه امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اعلام شد.

دسته: قتل

وکیل پرونده قتل و تجاوز به ندا گفت: قاتل به جنایت خود اعتراف کرد و منتظر رأی نهایی دیوان عالی کشور در خصوص اعدام وی در ملأ عام هستیم.

دسته: قتل

تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال | پدر"براک ترنر" صدور حکم 14 سال زندان را برای پسرش تنها بخاطر 20 دقیقه تجاوز به زنی را عادلانه نمی داند.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیف زن جوان با مرد بی نوا در خانه مجردیش + عکس | زن جوان که پس از آشنایی اینستاگرامی با مردی پولدار، میوه‌فروش‌های محل‌شان را برای اخاذی از وی اجیر کرده بود، بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

جسد دختر بچه در حالی که درون یک پتو پیچیده شده بود در حیاط خانه دفن شده بود

دسته: قتل

با اطلاع پلیس برزیل از دفن نوزادی در باغچه خانه ای با حفر محل به میزان نیم متر؛ نوزاد را از زیر خاک بیرون آورد که اکنون حال او خوب است. پدر و مادر او می گویند، گمان می کردند او مرده است که دفنش کردند!

دسته: قتل

رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل | دختر نوجوان که تصور می کرد پسر مجردی خواستگارش است در دام شیطانی مرد متاهل افتاد. این دختر که آبرویش در خطر بود با طرح شکایتی خواستار مجازات مرد فریبکار شد.

دسته: تجاوز به عنف

یکی از کارهایی که در سال های اخیر بیشتر گزارش می شود اسید پاشی است که یکی وحشتناک ترین خشونت های جهان است و می تواند به مرگ فرد قربانی منجر شود.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

رابطه نامشروع زن شوهردار با رییس کاروان های زیارتی | همه چیز از دوسال پیش شروع شد. از همان زمان متوجه علاقه همسرم به مدیر کاروان شدم اما خودم را گول می‌زدم. او به من خیانت کرد و زندگی‌ام را به تباهی کشاند. چند روز پیش متوجه شدم که در نبودن من آن مرد شیطانی در خانه‌ام رفت‌و‌آمد دارد و ....

دسته: تجاوز به عنف

رئيس پليس فتا استان گلستان:

رئيس پليس فتا استان گلستان ضمن هشدار به كاربران فضاي مجازي در خصوص رعايت نكات امنيتي و حفظ اطلاعات شخصي، از برداشت غيرمجاز مبلغ 60 ميليون ريالي از حساب بانكي شهروند گلستاني، بواسطه نصب فيلترشكن بر روي گوشي وي، خبر داد.

دسته: سرقت

نیمه شب زنم را کنار مردان غریبه دیدم در حالی که می خندید و .... | مردی جوان که برای ضیافت افطاری به خانه پدر زنش رفته بود در پی وقوع یک ماجرای ناموسی هدف اسید‌پاشی و ضربات چاقو قرار گرفت.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیفی که استاد دانشگاه با دانشجوی دختر کرد! | شکایت استاد یکی از دانشگاه‌های معتبر مشهد از همکارش، نشان داد که شاکی خود یک مزاحم سایبری سریالی است.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانیک فروند هواپیمای مسافربری مسیر اهواز ـ مشهد در آسمان دچار آتش‌سوزی در یکی از موتورها شد اما خوشبختانه به سلامت به زمین نشست.

دسته: اخبار حوادث قتل جنایت

در حاشیه خبر تجاوز به دانش‌آموزان؛

پایگاه عدالت خواهان"روز گذشته ناصر کوهستانی (مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران) با اشاره به آخرین جزئیات از پرونده آزار دانش‌آموزان در مدرسه غرب تهران گفت: بر مبنای تحقیقاتی که روی دانش‌آموزان معترض انجام داده‌ایم، هیچگونه تعرض و تجاوزی صورت نگرفته است!!

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانماجرای تجاوز به دختر افغان در خمینی شهر | هنوز دو ماه از انتشار خبر تجاوز به ندا دختر افغان در مشهد نگذشته و هنوز یاد ستایش قزیشی از خاطره ها پاک نشده، ماجرای تجاوز به بهاره دختر افغان در خمینی شهر، منتشر می شود. در حادثه خمینی شهر، سه مرد به دختر 5 ساله افغان که در محل در حال بازی بوده حمله می برند و او را به خرابه ای می کشانند. دختر 5 ساله افغانی شانس می آورد که زنده می ماند و... جزییات ماجرای خمینی شهر را بخوانید...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهان"پسر جوان که برای تهیه سحری و خرید غذا از خانه خارج شده بود، با ضربات چاقو به قتل رسید.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهانتجاوز جنسی به زن دایی | زن جوان در پاسخ به این پرسش که چرا مقاومت نکرده است، گفت: من خیلی مقاومت کردم و در نهایت وقتی دیدم که نمی‌توانم کاری کنم، به او التماس کردم و گفتم با این کارت باعث می‌شوی زندگی‌ من و رابطه خودت با خانواده‌ات خراب شود، اما قبول نکرد. او اصلا در حالت عادی نبود.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانناظم متجاوز | دادگستری تهران تیمی از قضات کارکشته را مامور بررسی پرونده ناظم متجاوز کرده است تا به شکایت اولیای 15 دانش آموز از این فرد شیطان صفت رسیدگی کنند. به دلیل تشابه اسمی، شایعه شده بود متهم پرونده تجاوز به گروهی از دانش آموزان مدرسه معین با یکی از مسئولان سابق کشور ارتباط فامیلی دارد. این شایعه البته تکذیب شد. در ادامه اظعارات ناظم متجاوز مدرسه معین را می بینید که سر کلاس برداشته شده...

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهان"در برنامه ماه عسل صدا و سیما، یک خانم دو تابعیتی نشان می دهند که بی پرده و عریان از آلات تناسلی و روابط جنسی نام می برد و دلش برای مردم ایران سوخته و از آمریکا به ایران آمده تا به کودکان روستایی آموزش جنسی بدهد و در حالی که بیماری خودش چیز دیگری است، توصیه به تزریق واکسن همگانی ایدز!! می کند

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانحکم ناظم متجاوز چیست؟ | ناظم مدرسه معین در غرب تهران چند روزی است به اتهام آزار جنسی دانش آموزان این مدرسه صدرنشین نفرت انگیز اخبار است. کارشناسان حقوقی می گویند در صورتی که آزار و اذیت و تعرض جنسی (لواط) به دانش آموزان اثبات شود، حکم ناظم اعدام خواهد بود. گفته می شود سخت ترین مجازات ها برای این گناه کبیره در نظر گرفته شده است.

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانمشاور و بازرس ویژه وزارت آموزش و پرورش گفت: بازجویی از ناظم متخلفی که به آزار و اذیت دانش‌آموزان اقدام کرد در حال انجام است و این روند تا یک‌شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.تا زمانی که نتایج بازجویی مشخص نشود ما نمی‌توانیم به‌طور دقیق اظهار نظر کنیم، معمولاً متهم انکار و شاکی اصرار می‌کند و آن کسی که باید واقعیت را تشخیص دهد بازجو است که روند بازپرسی را انجام می‌دهد.

دسته: تجاوز به عنف